Apie įmonę

iDream


Mūsų įmonių grupėje yra: “iDeal” salonai Latvijoje bei Estijoje,”iDream” salonas Lietuvoje bei “1Store” salonai Suomijoje, Tai daro mus didžiausiu Apple partneriu Baltijos regione ir didžiausiuApple Premium Reseller Suomijoje.

Prieš dešimt metų mes atvėrėme pirmosios specializuotos „Apple“ produktų parduotuvės „iDream“ duris. Parduotuvei suteiktas Apple Premium Reseller statusas, o tai mūsų komandą įpareigoja teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas ir visuomet patenkinti klientų lūkesčius. Būtent todėl „iDreaml“ darbuotojai nuolat tobulina savo žinias bei kvalifikaciją pagal oficialią „Apple“ mokymo programą ir yra pasiekę aukščiausią „Apple Product Professional“ įvertinimą. „iDream“ salone galite išbandyti ir įsigyti praktiškai visą Apple gaminamą produkciją, o mūsų konsultantai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, mielai padės išsirinkti tinkamiausius Jums produktus.

Mūsų misija


Mūsų misija - sukurti ir teikti klientams naujoviškus sprendimus, kurie viršytų jų lūkesčius ir padėtų jiems tapti sėkmingesniais.

Vizija


Mūsų vizija yra būti labiausiai pageidaujamu ir įkvepiančiu "Apple" pardavėju ir paslaugų partneriu, teikiančiu pridėtinę vertę mūsų klientams visame pasaulyje.


iDream store


Mūsų komanda


Kontaktai

Sekite mus: