Grąžinimai

Jei įsigyta prekė Jums netinka dėl kokios nors priežasties, galite grąžinti produktą per 14 dienų, o pirkimo suma bus grąžinta Jums (pagal Elektroninės parduotuvės užsakymo sąlygų 2.6 skirsnį).

1. Prekių grąžinimas perkant AKCINĖS BENDROVĖS IM ARVUTID FILIALAS IDEAL SOLUTION priklausančioje elektroninėje parduotuvėje adresu www.idream.lt vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso bei Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatomis.

2. Įsigiję prekę mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs turite teisę atsisakyti užsakymo ir grąžinti prekę, net jei ji yra kokybiška, per 14 dienų nuo prekės pristatymo datos, jeigu:

  • 2.1 grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;

  • 2.2 prekė yra nenaudota ir nesugadinta (įrenginys neaktyvuotas);

  • 2.3 prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos ir nenuplėštos apsauginės plėvelės);
  • 2.4 grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija;
  • 2.5 grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas.

3. Kaip Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje yra nurodoma, vartotojas neturi teisės per 14 dienų atsisakyti nuotolinės sutarties dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą. Tai galioja užsakant nestandartinės konfigūracijos „Apple“ kompiuterių modelius.

4. Pagal Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimo dėl mažmeninių prekybos taisyklių 17.14 punktą, įsigijus šias prekes: elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 8501–8548, šiuo atveju aktualus, kodas 8525: Radijo transliacijos arba televizinio signalo perdavimo aparatūra, su priėmimo arba garso įrašymo ar atkūrimo aparatūra arba be jos; televizijos kameros, skaitmeniniai fotoaparatai ir vaizdo kameros su vaizdo įrašymo įrenginius), vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus, gali būti tenkinamas tik tada, kai pardavėjas sutinka.

5. Jei pageidaujate grąžinti prekę, susisiekite su mumis el. pašto adresu grazinimai@idream.lt bei atsiųskite pirkimo pardavimo sutarties nutruakimo prašymą.

6. Pinigai už grąžintas prekes bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą per 14 darbo dienų nuo paskutinės grąžintos prekės gavimo datos.

  • 6.1 Pardavėjo grąžintų prekių dalis grąžinama Klientui taip:

  • • Prekė yra nenaudota ir originalios būklės, dėžutė neatidaryta (įskaitant skaidrią plėvelę aplink gaminio dėžutę) - IM Arvutid grąžins klientui 100% pirkimo kainos.

  • • Prekė yra nenaudota, tačiau atidaryta originali pakuotė - dėžutė (įskaitant skaidrią plėvelę aplink gaminio dėžutę) - IM Arvutid grąžins klientui 90% pirkimo kainos.
  • • Prekė buvo naudojama ir atidaryta originali dėžutė (pvz., Įrenginys įjungtas, prekė yra nešvarios būklės su piršto atspaudais, akivaizdžiomis naudojimo žymėmis) - "IM Arvutid" sumokės iki 80% pirkimo kaina atgal klientui. Tiksli grąžinama suma paaiškėja, kai prekės grąžinamos pardavėjui, o pardavėjas atliko savąjį ekspertų vertinimą prekių vertei nustatyti.Prekės, kurios nėra tinkamos grąžinti dėl sveikatos ar higienos priežasčių, ir jei jos atidarytos po pristatymo, negali būti grąžinamos. Taip pat negalima grąžinti dovanų kuponų su unikaliais kodais.

7. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.

8. Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

9. Prekes grąžinate Jūs savo kaštais pardavėjo nurodytu adresu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl netinkamos prekės kokybės.

10. Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai mes neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

11. Transportavimo išlaidos nėra grąžinamos.