iPad 9.7"

New 9,7-inch

iPad

iPad

Kaip kompiuteris. Tačiau ne kompiuteris.

Jei kompiuteris būtų išrastas šiandien, kaip jis atrodytų? Jis turėtų galios atlikti bet kokią užduotį. Jį būtų galima nešiotis visur su savimi. Ir žinoma – jį būtų galima valdyti visais būdais: lietimu, klaviatūra ar net pieštuku.1 Kitaip sakant, tai būtų ne kompiuteris. Tai būtų „iPad“.
Įsigyti

Galia šiandienos darbams.
Ir rytojaus atradimams.

iPad performance Enlight Videoleap
Išmanus vaizdo įrašų montavimo įrankis.

„A10 Fusion“ lustas.
Sukurtas našumui.

64 bitų architektūra. Keturių branduolių struktūra. Daugiau kaip 3,3 milijardo tranzistorių. Paprasčiau kalbant, „iPad“ yra neįtikėtinai greitas. Tai itin praverčia, kai montuoji 4K vaizdo įrašą, žaidi įmantrios grafikos žaidimus arba naudojies naujausiomis papildytos realybės programomis.
iPad
Microsoft PowerPoint
Kurk, redaguok ir prezentuok.

Atlieka daug darbų vienu metu.
Kaip ir tu.

„iPad“ turi galios leisti kelias programas vienu metu. Kurk savo verslo planą, kol ieškai internete ir kol tuo pačiu metu kalbi su kolega „FaceTime“. Tai netgi paprasčiau nei skamba.
iPad Froggipedia
Susipažink su varlės anatomija, naudodamas papildytą realybę

Labiausiai įtraukianti
papildytos realybės patirtis.

Papildyta realybė (AR) yra nauja technologija, perkelianti virtualius objektus į realų pasaulį. O„ iPad“ visapusiškai – nuo ekrano iki procesoriaus galios bei judesio jutiklių – sukurtas magiškai šiandienos AR programų patirčiai.
iPad
Papildytos realybės programos iš esmės keičia tai, ką tu gali. Išmok kai ką naujo pamokose. Pasidalink šia nežemiška patirtimi su draugais. Spręsk kasdienes užduotis. Nerk į pramogas, žaidimus. Su „iPad“ ir AR galimybės yra begalinės.

Universalu.
Tavo užrašų knygelė, fotoaparatas ir
viskas, kas tarp jų.

iPad Notability
Patogu užrašams ir pastaboms.

Apple Pencil.
Viskam, kas gali
ateiti į galvą.

„iPad“ visada buvo puiki priemonė pasižymėti savo mintis. Nuo šiol turėsi dar vieną būdą tai padaryti. Rašyk, liek akvarele arba pasirašyk sutartis. Su „Apple Pencil“ visa tai atliksi pikselio tikslumu ir itin sklandžiai. Naudokis juo lyg paprastu pieštuku, tik šiuo galėsi nuveikti gerokai daugiau.
iPad

Dvi nuostabios kameros.
Gali daugiau nei fotografuoti.

Integruotos priekinė ir galinė kameros leidžia daryti pritrenkiančias nuotraukas ir įspūdingai filmuoti, skanuoti dokumentus, kalbėtis „FaceTime“ ar netgi sukurti pastato planą naudojant papildytą realybę.
iPad

Prijunk ir
kurk bet kuria
„Bluetooth“ klaviatūra.

Reikia prisėsti ir sukalti referatą, el. laišką arba pasaulį pavergsiančio filmo scenarijų? „iPad“ turi patogią ekraninę klaviatūrą, bet jis suderinamas ir su visomis „Bluetooth“ klaviatūromis.
iPad

Įkrautas galingų
įdiegtų programų.

Sukurk gabalą su „GarageBand“, sumesk įtaigią prezentaciją su „Keynote“ arba nufilmuok ir sumontuok filmuką su „iMovie“. „iPad“ įdiegtas „Apple“ programų rinkinys, todėl gali pradėti kurti vos tik išpakuosi jį.
Apple Pencil
iPad

Daugiau nei milijonas
programų „iPad".
Milijonai galimybių.

Kiekviena iš 1,3 milijono „iPad“ programų sukurta specialiai dideliam „iPad“ ekranui. Rasi programų bet kokiai užduočiai – fotografuoti, piešti arba dirbti. O jei nori rasti naujų programų? Pakaks užeiti į „App Store“, kur mūsų komanda nuolat sudaro geriausių naujų ir dėmesio vertų programų sąrašus.

Sukurtas keliauti visur,
kur veda mintys.

iPad

Plonas, lengvas, patvarus.
Trijų nuostabių spalvų.

Mažiau nei pusės kilogramo svorio ir 7,5 mm plonumo „iPad“ atrodys kaip plunksnelė, kur tik eini. Tačiau jo konstrukcija tokia tvirta, kad gali būti ramus, kur jį besineštum. Be to, jo grožis nė kiek nenusileidžia jo mobilumui – gali rinktis sidabrinės, kosminės pilkos ir auksinės spalvos.
iPad

„Wi‑Fi“ ir 4G LTE.
Prisijunk visur.

„iPad“ išsiskiria iki 866 Mbps „Wi‑Fi“ ir iki 300 Mbps 4G LTE ryšiu. O su „Apple SIM“ prisijungsi prie mobiliųjų duomenų tinklų daugiau kaip 180 šalių ir regionų.2 Todėl visada gali lengvai pasižiūrėti savo mėgstamą laidą pakeliui į darbą, siųsti el. laiškus kelyje arba skelbti atostogų nuotraukas, dar negrįžęs namo.
iPad

10 val. veikiantis
akumuliatorius vienu įkrovimu.

Su visą dieną veikiančiu „iPad“ akumuliatoriumi turi daugiau laiko naršyti, rašyti, piešti, dirbti, apsipirkti ir daryti viską, ką nori tarp įkrovimų.3
iPad

Laikyk viską saugiai,
tvarkingai ir šalia savęs.

„iCloud“ saugo tavo nuotraukas, failus ir užrašus bei leidžia juos patogiai pasiekti visais tavo įrenginiais. O programa „Failai“ sukelia visų tipų failus į vieną vietą, įskaitant „Google Drive“, „OneDrive“ ir „Box“.

Neįtikėtinos technologijos,
kurias taip paprasta naudoti.

iPad

Perbrauk, suimk,
bakstelėk. Tai taip
lengva.

„iPad“ sukurtas taip, kad jį valdyti būtų paprasta, net jei dar niekad juo nesinaudojai. „Multi-Touch“ leis naršyti nuotraukas, redaguoti dokumentus ir tvarkyti failus tiesiog liečiant gražų 9,7 colio „Retina“ ekraną.
iPad

Dock. Tavo
mėgstamiausios
programos visada
po ranka.

„Dock“ visada pasieksi vos vienu perbraukimu. Dėl to lengva pereiti iš vienos programos į kitą negrįžtant į pagrindinį ekraną. Įtrauk mėgstamų programų į „Dock“. Arba akimirksniu pradėk dirbti keliomis programomis vienu metu, jas atidarydamas tiesiog „Dock“.
iPad

Tempk iš čia.
Palik ten.

Specialiai „Multi-Touch“ pritaikyta „drag and drop" funkcija padeda lengvai perkelti tekstą, vaizdus ir failus iš vienos programos į kitą, vos juos palietus. Suteik dokumentui patrauklumo, įkeldamas į jį nuotrauką. Arba tiesiog prisek prie laiško failą. Vos keliais bakstelėjimais gali pasirinkti ir perkelti net kelis elementus.
iPad ProCreate
Eskizuok, tapyk ir iliustruok,
kur bebūtum.

„Retina“ ekranas.
Tiek pat gražus,
kiek funkcionalus.

9,7 colio „Retina“ ekranas – tai įtraukianti patirtis, kuri parodo viską, ką gali „iPad“. Tiek kuriant verslo planą, tiek tapant šedevrą, ekrano erdvės taip stulbina savo ryškumu ir tikroviškumu, kad sunku susilaikyti jo nepalietus. Toks ir buvo planas.
iPad

Touch ID.
Saugiai atrakink.

„Touch ID“ leidžia lengvai ir saugiai atrakinti savo „iPad“. Tiesiog priglausk piršto galiuką prie „Touch ID“ jutiklio ir viskas.
iPad
iPad

Sukurtas galvojant
apie kiekvieną.

Galingiausia technologija yra ta, kuria gali naudotis kiekvienas. Todėl „iPad“ turi daugybę pagalbinių funkcijų žmonėms, turintiems regos, klausos, judėjimo, mokymosi ir raštingumo negalią. Tinkink ekrano spalvas, kad geriau įžiūrėtum. Arba įjunk ekrano turinio skaitymą balsu.
Regėjimas
Vision
Klausa
Hearing
Fiziniai ir
motoriniai įgūdžiai
Physical
Raštingumas
ir mokymasis
Literacy

Palygink

Atrask „iPad“, kuris tinka tau.