iPad Mini

Didysis. Mažasis.

iPad Mini
Tai daug daugiau nei gali pagauti akis. „iPad mini 4“ įduoda į rankas bekompromisines galimybes ir našumą. Jis plonesnis ir lengvesnis nei kada nors anksčiau, tačiau pakankamai galingas, kad dar geriau padėtų įgyvendinti idėjas.
iPad Mini

Juokingai lengvas.
Rimtai plonas.

„iPad mini 4“ yra viskas, dėl ko taip mėgsti „iPad“, ir visa tai neįtikėtinai elegantiškame nešiojamame korpuse. Taigi, gali džiaugtis skambučiais su draugais per „FaceTime“ arba nuveikti darbus, kur nori ir kada nori.

6.1 mm

thin

0.65

pound

2048 x 1536

resolution

7.9in

Retina display

Galia, kuri visai ne „mini“.

„iPad mini 4“ įdiegtas A8 lustas su antros kartos 64 bitų stalinio kompiuterio lygio architektūra, kuris gali apdoroti sudėtingiausias programas. Nesvarbu, ar redaguoji vaizdo įrašą, naršai nuotraukas ar atlieki abi užduotis iš karto – darbas bus tolygus ir be kliūčių. Akumuliatoriaus energijos užteks iki 10 val.
iPad Mini

Du nuostabūs fotoaparatai. O atrodo visai kaip „iPad“.

„iPad mini 4“ esanti kamera – tai pažangi optika, patobulintas jutiklis ir „Apple“ sukurtas vaizdų signalų procesorius. Taip pat tokios patogios funkcijos, kaip panorama, „Time-lapse“ bei sulėtintas vaizdo įrašymas, fotografavimo serijomis ir laikmačio režimai. Priekinė „FaceTime“ HD kamera taip pat buvo perkurta, ji turi patikslintą jutiklį ir daugiau pikselių, kad dar geriau veiktų esant prastam apšvietimui. Rezultatas? Visos tavo nuotraukos, vaizdo įrašai ir skambučiai bei asmenukės atrodo neįtikėtinai gyvi.
iPad Mini

Pažangi apsauga. Tavo pirštų galiukuose.

„iPad mini 4“ naudojama „Touch ID“ technologija tavo piršto atspaudą paverčia nepamirštamu slaptažodžiu. Todėl gali atrakinti savo įrenginį vos vienu lietimu, o tavo asmeniniai duomenys išlieka saugūs, net jei dalinies savo „iPad“ su kuo nors kitu. „Touch ID“ taip pat leidžia tau saugiai pirkti „iTunes“, „Apple Books“ ir „App Store“.
iPad Mini

Spartus belaidis ryšys.

„iPad mini“ prisijungia prie sparčiojo „Wi‑Fi“ ir mobiliojo ryšio, todėl gali atsisiųsti filmų, naršyti internetą ir bendrinti dokumentus beveik bet kur. Jei šalia nėra „Wi‑Fi“ interneto prieigos taško, „Wi‑Fi + Cellular“ modelis prisijungs prie spartaus mobiliojo ryšio tinklų bet kurioje pasaulio vietoje.2 Tuo tarpu „Apple SIM“ leidžia greitai ir lengvai pasirinkti planą daugiau nei 180 šalių ir regionų, tiesiai iš savo įrenginio.
Līdz

866

Mbps via Wi-Fi
Līdz

150

Mbps via LTE
iPad Mini

„iOS“ ir „iPad“.
Sukurti taip, kad kartu nuveiktų daugiau.

„iPad mini 4“ veikia „iOS “, kuri yra pažangiausia, intuityviausia ir saugiausia mobiliųjų operacinė sistema pasaulyje. O su patobulintomis programomis ir tokiomis funkcijomis, kaip „Dock“, „Drag and Drop“, daugiaprogramiu režimu, ir „Picture in Picture“, „iOS “ padės tau nuveikti daugiau galingais, bet paprastais būdais.
iPad Mini

Programos, sukurtos „iPad“. Ir viskam, ką nori juo nuveikti.

„iPad mini 4“ yra galingos integruotos programos, skirtos tam, ką veiki kasdien, pavyzdžiui, naršyti internete, tikrinti el. paštą, redaguoti filmus ir nuotraukas, rašyti ataskaitas ir skaityti knygas. „App Store“ yra dar daugiau puikių programų, leidžiančių pasinaudoti „Retina“ ekrano privalumais (o ne tiesiog padidinti „iPhone“ programas). Todėl nesvarbu, ką veiki – fotografuoji, žaidi, keliauji ar tvarkai savo finansus – rasi tam skirtą programą, kuria viską atliksi geriau.
iPad Mini

Dangteliai, sukurti „iPad mini 4". Spalvos, kurios tinka prie visko.

„iPad mini 4“ dangtelis „Smart Cover“ saugos tavo įrenginį visur, kur tik jį pasiimsi. Specialiai pritaikytas „Smart Cover“ uždedamas ant įrenginio priekio ir užtikrina pažangią apsaugą ir dar yra įvairių nuostabių spalvų.
iPad Mini