iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro

Oho. Koks. Protingas.

Sklandus bei itin jautrus „Super Retina XDR“ ekranas su „ProMotion“ technologija. Milžiniškas kamerų sistemos atnaujinimas neįtikėtinoms galimybėms. Žaibiškai greitas „A15 Bionic“ lustas. Akumuliatoriaus laikymo proveržis. Būk Pro!

 

Pirkti

Dizainas

Stebinančiai patvarus dizainas.

Žadą atimantis nuostabus ir patvarus dizainas – medicininio nerūdijančio plieno rėmas, „Ceramic Shield“ danga, aukščiausias rinkoje IP68 atsparumas apliejimams ir vandens purslams.

Medicininis nerūdijantis plienas

Patvarus dizainas su „Ceramic shield“

Pro kamerų sistema

Didelis kamerų atnaujinimas. Didesnės nuotraukų galimybės.

Milžiniškas kamerų atnaujinimas suderintas su pažangia operacine sistema atneša stulbinančią makrofotografiją į ultraplačiakampę, 3 kartų priartinimą į teleobjektyvą ir „Night mode“ į visas kameras.

Makrofotografija net mažiausias detales paverčia stulbinančiomis

Fiksuoja iki 2.2 kartų daugiau šviesos geresnėms nuotraukoms ir vaizdo įrašams

Makrofotografija net mažiausias detales paverčia stulbinančiomis

„Cinematic Mode“

Perkelkite fokusą. Suteikite dramatiškumo.

Kūrybiškai perteikite istoriją savo vaizdo įrašuose – filmuokite su nedideliu fono suliejimu ir automatiškai bei nepastebimai perkeliamu fokusu į kitą objektą.

1TB

1TB vidinės atminties — begalė vietos visoms nuotraukoms ir vaizdo įrašams

Ekranas

Labas, „ProMotion“.

Susipažinkite su „Super retina XDR“ ekranu su „ProMotion“ technologija. Patirkite tai, ko niekada nejautėte, su iki 120Hz prisitaikančiu atsinaujinimo dažniu ir išskirtiniu grafikos našumu.

Lustas ir akumuliatorius.

Tikra. Pro. Galia.

Patirkite neįtikėtiną greitį. Pro užduotims – Pro lusto našumas. Didžiulis šuolis užtikrinantis visos dienos akumuliatoriaus veikimą.

Visiškai naujas
5 branduolių GPU

pagreitina pažangiausią ekraną su „ProMotion“ technologija

Iki 28 val. vaizdo įrašų atkūrimo

Super greitas „Neural engine“

įgalina „Cinematic Mode“, „Smart HDR 4“ bei dar daugiau

Kodėl „iPhone“

Niekas neprilygsta „iPhone“.

Išmanus veikimas

„Apple“ sukurtas lustas viską atlieka greitai bei išmaniai ir naudoja mažiau energijos.

Saugo tavo privatumą

Sukurtas taip, kad užtikrintų tavo duomenų privatumą ir saugumą.

Patvarus ir išlaiko vertę

„iPhone“ yra sukurtas ilgam naudojimui, be to, išlaiko vertę ilgiau nei kiti išmanieji.

Tvarumas

„iPhone“ yra draugiškas aplinkai ir sukurtas iš perdirbtų medžiagų.

Palygink

Rask sau geriausią „iPhone“.

Product name
iPhone 13 Pro
iPhone 13 Pro Max
iPhone 13
Images
Finish
Quick look
Cellular
Camera
Chip
Battery
Durability

„MagSafe“ priedai

Prisek magnetinį dėkla, piniginę arba juos abu.

Nauja priedų ekosistema, skirta spartesniam belaidžiam įkrovimui ir pritvirtinimui be pastangų. Tai beribės derinių galimybės ir kiekvienas gali atrasti savo asmeninį stilių.

AirTag

Lengviausias būdas rasti savo daiktus.

Prisek „AirTag“ ir žinosi, kur yra tau svarbūs daiktai. Galėsi lengvai matyti, kur jie, programoje „Find My“.

Teisinės pastabos

Ekranas: Užapvalinti ekrano kampai sutampa su gražiai išlietu korpusu ir išsitenka taisyklingame stačiakampyje. Matuojant ekraną kaip stačiakampį, ekrano įstrižainė yra 5,42 colio („iPhone 13 mini“) 6,06 colio („iPhone 13 Pro“, „iPhone 13“, 6,68 colio („iPhone 13 Pro Max“). Faktinė peržiūros sritis yra mažesnė.

Atsparumas vandeniui: iPhone 13 Pro, „iPhone 13 mini“, „iPhone 13“, „iPhone 13 Pro“ ir „iPhone 13 Pro Max“ yra atsparūs purslams, vandeniui ir dulkėms ir buvo išbandyti kontroliuojamomis laboratorijos sąlygomis; „iPhone 13 mini“, „iPhone 13“, „iPhone 13 Pro“ ir „iPhone 13 Pro Max“ suteiktas IP68 įvertinimas pagal IEC standartą 60529 (maks. 6 metrų gylis iki 30 minučių). Atsparumas purslams, vandeniui ir dulkėms nėra neribotas ir gali silpnėti dėl įprastinio dėvėjimosi. Nekrauk aplieto „iPhone“; informaciją apie valymą ir džiovinimą rasi naudojimo vadove. Skysčio sukeltiems pažeidimams garantija netaikoma.

Geresnės nuotraukos prietemoje: plačiakampė kamera fiksuoja 2.2 karto ryškesnes nuotraukas prietemoje su naujuoju „iPhone 13 Pro“ ir „iPhone 13 Pro Max“ (palyginus su ankstesnės kartos modeliais)

Saugykla: Laisvos vietos būna mažiau ir jos kiekis priklauso nuo daugelio veiksnių. Įprastinė konfigūracija užima maždaug nuo 11GB iki 14GB vietos (su „iOS” ir jau įdiegtomis programomis), atsižvelgiant į modelį ir nustatymus. Iš anksto įdiegtos programos užima apie 4 GB. Jas galima ištrinti ir atkurti. Saugyklos talpa gali keistis priklausomai nuo programinės įrangos versijos ir įvairiuose įrenginiuose ji gali skirtis.

Mobilusis ir belaidis ryšys: Būtinas duomenų planas. 5G ir LTE galimi tam tikrose rinkose su tam tikrais operatoriais. Sparta yra pagrįsta teoriniu pralaidumu ir priklauso nuo vietos sąlygų ir operatoriaus. Dėl išsamesnės informacijos apie 5G ir LTE palaikymą kreipkis į savo operatorių ir žr. apple.com/lt/iphone/cellular.

Maitinimas ir akumuliatorius: Akumuliatoriaus veikimas priklauso nuo tinklo konfigūracijos ir daugelio kitų veiksnių. Reali veikimo trukmė gali skirtis. Akumuliatoriaus įkrovimo ciklų skaičius yra ribotas, todėl gali tekti jį pakeisti apsilankius pas „Apple“ įgaliotąjį techninės priežiūros paslaugų teikėją. Akumuliatoriaus veikimo laikas ir įkrovimo ciklų skaičius priklauso nuo naudojimo ir nustatymų. Daugiau informacijos apple.com/lt/batteries.

Pasiekiamumas: Kai kurios funkcijos gali būti pasiekiamos ne visose šalyse arba regionuose.

SharePlay: Pasirodys vėliau 2021 m.

Priedai: Priedai parduodami atskirai.

AirTag: „Precision Finding“ funkcija suderinama su „iPhone 11“ ir vėlesniais modeliais (išskyrus 2-os kartos „iPhone SE“).