iPhone XS

iPhone XS
iPhone XS logo

Sveiki atvykę.

Didieji ekranai laukia.

Dviejų dydžių „Super Retina“ ekranai, įskaitant ir didžiausią visų laikų „iPhone“ ekraną. Dar spartesnis „Face ID“. Protingiausias ir galingiausias išmaniųjų lustas. Ir revoliucinė dviejų kamerų sistema su „Depth Control“. „iPhone XS“ yra viskas, dėl ko žmonės taip mėgsta „iPhone“. Tik nužengta iki pat galimybių ribos.

Įsigyti
iPhone XS

„Super Retina“ ekranas. Didelis. Ir labai didelis.

„iPhone XS“ pritaikyti OLED ekranai tiksliausiai atkuria spalvas, HDR ir tikrus juodus atspavius. O „iPhone XS Max“ turi didžiausią visų laikų „iPhone“ ekraną.

iPhone XS Max

6,5 colio ekranas1

iPhone XS display

iPhone XS

5,8 colio ekranas1

iPhone XS Max
iPhone 8
iPhone XS Max
iPhone 8 Plus
iPhone XS

Išskirtinės medžiagos. Patvariausias visų laikų išmaniojo telefono stiklas. Graži nauja aukso spalva, išgaunama atominio lygio procese.
Tiksliai pagamintos juostos iš medicininio nerūdijančio plieno. Naujo lygio atsparumas vandeniui ir dulkėms.2

iPhone XS colors

Medicininis nerūdijantis plienas. Naudojame ypatingą „Apple“ sukurtą lydinį, kuris tiksliai apdirbamas iki trijų spalvų metalo juostų.

PVD spalvų procesas. Auksinės ir kosmoso pilkos spalvos apdailoms naudojamas pažangus nerūdijančio plieno juostų fizinio padengimo garais procesas, suteikiantis spalvų ir spindesio, puikiai derančio prie stiklo.

Belaidis įkrovimas. Stiklinė nugarėlė leis įkrauti „iPhone XS“ belaidžiu būdu.3 Jis įsikrauna dar greičiau nei „iPhone X“.

Patobulintas „Face ID“. Apsauga paprasta, kai slaptažodis yra tavo veidas. Vien žvilgtelėjus galima atrakinti „iPhone“ ir prisijungti prie programų, paskyrų ir dar daugiau. Tai saugiausia autentifikavimo pagal veidą sistema, kada nors naudota išmaniajame telefone. O dabar ji dar spartesnė.

iPhone XS screen

A12 Bionic. Protingasis lustas. Tai protingiausias ir galingiausias išmaniojo lustas su naujos kartos „Neural Engine“. Nuostabioms papildytos realybės patirtims. Neįtikėtini portretai su „Depth Control“. Viską atlik greitai ir sklandžiai.

Iki
50% spartesnė
grafika44

Iki
15% spartesni
našumo branduoliai4

Iki
50% mažesnis
energijos suvartojimas efektyvumo branduoliuose4

iPhone XS chip

8-branduolių
„Neural Engine“

Patobulintas
vaizdo signalų procesorius

Pažangus
našumo valdiklis

iPhone XS camera

Revoliucinė dviejų kamerų sistema. Populiariausia pasaulyje kamera pradeda naują fotografijos erą. Inovatyvus jutiklis nuo šiol veikia kartu su ISP ir „Neural Engine“, padėdamas tau kurti dar neregėtas nuotraukas.

iPhone XS camera
Išmanus HDR. Nauji antriniai kadrai, spartesnis jutiklis ir galingas „A12 Bionic“ lustas nuotraukose įneša daugiau šviesos ir šešėlių detalių.
iPhone XS camera
Didesni ir gilesni pikseliai. Naujasis jutiklis sukuria detalesnius vaizdus, tikslesnes spalvas ir sumažina triukšmą prasto apšvietimo kadruose.
iPhone XS camera
Patobulintas „bokeh“ efektas. Portreto režimo nuotraukos atrodo dar profesionalesnės dėl subtilaus fono suliejimo.
iPhone XS camera
Reguliuojamas „Depth Control“. Redaguodamas portretus gali keisti fokusavimo gylį, kad išgautum tiek suliejimo antrame plane, kiek geidžia akis.

Dvi 12 MP galinės kameros

iPhone XS screen
ƒ/1.8
plataus kampo objektyvas
ƒ/2.4
teleobjektyvas
2 x spartesnis jutiklis,
skirtas „Smart HDR“ nuotraukoms
Portreto režimas su
„Depth Control“
4K vaizdo
įrašymas iki 60 kadr./s

„TrueDepth“ kamera

iPhone XS true depth camera

Ir dar. „iPhone XS“ palaiko „4G LTE Advanced“ ypač greitiems atsisiuntimams.5 Taip pat iki 512 GB vietos – tai daugiausiai vietos turintis visų laikų „iPhone“.

iPhone XS

Joks telefonas neprilygsta „iPhone“. . Kiekviena inovacija, kuri atsiduria „iPhone“, paverčia jį išskirtiniu. Tai, kaip jis gaminamas, kaip privatumas ir saugumas yra integruojami nuo pat pradžių, kaip inovatyviai perdirbami jo komponentai.