Kursai | Mokymai

Pristatome mūsų naujausias inovacijas.

iDream kursai yra puikus būdas pagilinti jūsų žinias apie įvairius Apple produktus, jų galimybes ir maksimaliai jas išnaudoti.


Kursai tinka kiekvienam – tiems, kuriems “Apple” pasaulis vis dar nežinomas ir jau patyrusiems vartotojams.

Mūsų mokymų ekspertai pristatys jums įvairias temas, kurios parodys kaip naudotis macOS, iOs savybėmis ir galimybėmis.

Mokymosi sesijų, kurie vedami mūsų patalpose, trukmė yra apie 1 val. Jie yra nemokomi visiems dalyviams. Papildomai mes siūlome asmeninius mokymus ir konsultacijas.

Kursų temos ir tvarkaraščiai skelbiami mūsų Interneto ir puslapiuose..

Ne tik pardavimo konsultantai

iDream salone dirba sertifikuoti paslaugų teikėjai, kurie buvo apmokyti „Apple“, ir kurie yra pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus apie „Apple“ įrenginius ir paslaugas. Mes su malonumu pasiruošę pasidalinti savo žiniomis mes gavome iš „Apple“. Tam tikslui mes ir sukūrėme iDream kursus .


Žinojimas yra jėga

„Apple“ įrenginiai ir paslaugos buvo sukurti tam, kad jais būtų lengva naudotis, greitiems ir profesionaliems rezultatams pasiekti. iDream kursai leidžia visa tai pasiekti trumpesniu keliu.


Iš visur visiems

Mokymai vyksta iDream Apple Premium Reseller salone Vilniuje. Kviečiame pradinius ir patyrusius vartotojus. Mokymo sesijų salone trukmė apie 1 val.


Susikurk savo kursą

Taip pat mes siūlome individualius mokymo kursus kaip atskirą paslaugą. Jų pagalba galite susikurti savo mokymų planą. Tai gali būti įžanga į iOs arba MacOS platformas, kai kurias programas, kaip Pages, arba paslaugas kaip iCloud. Kursų tvarkaraštį matysite mūsų Interneto ir iDream Lietuva Facebook puslapiuose.


“Apple” sertifikuoti kursai yra investicija į save, kadangi tai vertinama pasauliniu mastu kaip papildomi įgūdžiai jūsų būsimai karjerai.