iMac

iMac Logo

Idėja ryški. Kaip niekada anksčiau.

iMac
Naudojimosi kompiuteriu patirtis, kuri tave įtraukia ir prikausto. Tokia šiandienos „iMac“ idėja. Ir dabar ši idėja galingesnė nei bet kada anksčiau. Naujajame „iMac“ visiškai atnaujinti procesoriai, naujausios grafikos technologijos, inovatyvi saugykla ir dar didesnis ryšio pralaidumas. Ir visa tai visu gražumu – kaip niekad ryškiame ir spalvotame „Retina“ ekrane. Todėl tavo potyriai bus dar stipresni ir visiškai naujai įtraukiantys.
Įsigyti

Našumas

Mūsų greitaeigis.

iMac

Dar daugiau galios. Visame kame.

Spartesnis ir galingesnis nei bet kada anksčiau. Dabar „iMac“ įmontuoti septintosios kartos „Intel Core i5“ ir „Intel Core i7“ procesoriai bei naujausia itin naši grafika. Saugyklos našumas pasiekia naujas aukštumas su sparčiu ir talpiu „Fusion Drive“, kuris dabar yra įprastuose 27 colių ir 21,5 colio „Retina“ modeliuose. Todėl su „iMac“ gali daryti viską, kas tau prie širdies. Maksimaliu greičiu.

Grafika. Greitis atima žadą.

„iMac“ įdėta galinga nauja „Radeon Pro 500 series“ grafika. Ji kuria stebuklą iš visko, ką matai. 27 colių „iMac“ su „Retina“ 5K ekranu, kuriame įtaisyta iki 8 GB paskirtosios VRAM. O 21,5 colių „iMac“ su „Retina“ 4K ekranu, kuriame yra iki 4 GB. Abu užtikrina vizualinius efektus ir 3D grafiką, kuri atskleidžia nežabotą galią itin išdailintomis formomis. Be to dar gauni pažangias vaizdo įrašų redagavimo galimybes. Dabar tu gali redaguoti kelių kamerų projektus iškarto „Final Cut Pro X“, ir naudoti net penkis visos skiriamosios gebos 4K srautus. you can edit multicam projects in Final Cut Pro X with up to five streams of full-resolution 4K video.

21,5 colio 4K

1,5x spartesnis vaizdo įrašo redagavimas
3x spartesni žaidimai
2x spartesnė 3D grafika

27 colių 5K

1,4x spartesnis vaizdo įrašo redagavimas
1,5x spartesni žaidimai
1,4x spartesnė 3D grafika
iMac

Paspartina kiekvieną tavo žingsnį.

Visiškai naujas septintosios kartos „Intel Core“ procesorius kiekviename „iMac“. Didesnis greitis nei „iMac“ pasiekė bet kada anksčiau – 27 colių modelis veikia iki 4,2 GHz, o 21,5 colio modelis – iki 3,6 GHz. „Turbo Boost“ suteikia dar daugiau galios, kai dirbi su daug procesoriaus išteklių naudojančiomis programomis, tokiomis kaip „Logic Pro“ arba „Final Cut Pro“. Viskas vyksta nematomai, tačiau skirtumą pajusi iškart.
Iki
4,5 GHz
Turbo Boost on the
27 colių modeliuose1
Iki
4,2 GHz
Turbo Boost
21.5 colio modeliuose

„Fusion Drive“ saugykla.
Sumani ir žaibiška.

Saugykla tai ne tik vieta. Bet ir greitis. „Fusion Drive“ apima geriausias jų ypatybes. Programos ir failai, kuriuos naudoji dažniausiai, automatiškai laikomi sparčioje „flash“ saugykloje, o visa kita perkeliama į didelės talpos standųjį diską. „Fusion Drive“ sparčiau ir efektyviau paleidžia operacinę sistemą bei programas, importuoja nuotraukas ir atlieka kitas užduotis.
Iki
50%
spartesnis
SSDs3
Iki
3TB
Fusion Drive4

Retina ekranas

Retina ekranas
Retina. Visu savo ryškumu.

iMac

Kaip niekad daug raiškos. Kaip niekad daug spalvų.

„Retina“ ekranas naujajame „iMac“ šviečia dar ryškiau. Grafika veržiasi iš ekrano visiškai nauja vieno milijardo spalvų ir 500 nitų ryškumo šviesa. Pikselių tankis toks didelis, kad neįžiūrėsi nei vieno. Tekstas toks ryškus ir aiškus, todėl tavo laiškai ir dokumentai atrodys išmaniau nei bet kada. Tai tiesiog geriausias visų laikų „Mac Retina“ ekranas.
iMac
43%
ryškesnis nei
ankstesniame modelyje
1 milijardas
spalvų

Kaip fotografuosi, taip ir
atvaizduos.

Pasaulis pilnas įspūdingų spalvų, o „iMac“ sutalpina ekrane jų dar daugiau. „Retina“ ekrane naudojama P3 spalva, kuri pakeičia standartinius baltus LED į pažangius raudonai žalius fosforinius LED. Todėl visos trys spalvos – raudona, žalia ir mėlyna – rodomos tolygiau, labai subalansuotai ir nepaprastai tiksliai perteikia realaus pasaulio spalvas.

„Thunderbolt 3“.

Naujos galingos jungtys.

Dvigubai didesnė sparta ir pralaidumas
nei ankstesnės kartos „iMac“.

Du „Thunderbolt 3“ (USB‑C) prievadai yra visuose „iMac“ modeliuose, kiekvienas užtikrina iki 40 Gb/s duomenų perdavimą iš išorinių įrenginių ir kamerų bei dvigubą vaizdo įrašo ir rodymo ryšio pralaidumą. Keturi USB 3 prievadai suteikia daugybę galimybių prijungti periferinius įrenginius, įskaitant spausdintuvą, „iPhone“, „flash“ saugyklą ir dar daugiau. Ypač spartus trijų srautų „Wi‑Fi“ ir „Bluetooth 4.0“ belaidė technologija leis nuolatos pasiekti savo mėgstamą turinį.
iMac data transfer
Iki 40 Gb/s duomenų perdavimas
(2 kartus spartesnis
nei ankstesnės kartos)
iMac 5k screen
Prijunk vieną 5K ekraną
iMac 4K screen
iMac 4K screen
Prijunk du 4K ekranus
iMac

Dizainas.

Itin erdvūs 5 milimetrai.

iMac

Unikalus dizainas ir pažangios technologijos kartu. Tai nuostabus kūrinys.

„iMac“ visuomet buvo išbaigtas savo forma ir funkcijomis: viską galintis kompiuteris, kurio paprastame, stilingame korpuse telpa viskas – ekranas, procesorius, grafika, saugykla, atmintis ir dar daugiau. Naujajame „iMac“ yra pažangiausias ir nuostabiausias stalinio kompiuterio ekranas, kokį mums kada nors pavyko sukurti. „iMac“ idiegtos visiškai naujos technologijos, kurios iškelia jo galią ir našumą į naujas aukštumas. Tačiau jo krašto plotis tėra 5 mm.
Ekrano skydas
1,4mm
pločio
Korpusas
5mm
pločio ties kraštu
iMac
iMac

„Apple“ priedai

Įkraunami.
Nepakartojami.

Naujoji „Magic Keyboard“ su skaičių klaviatūra įgalina rašyti, redaguoti skaičiuokles ir dirbti profesionaliomis programomis itin patogiai. Suporuota su „Magic Mouse 2“ arba „Magic Trackpad 2“, su „iMac“ ji veikia stebuklingai.
iMac
„Magic Keyboard“ su skaičių klaviatūra
Nesvarbu, ar dirbi, ar žaidi, su naująja „Magic Keyboard“ su skaičių klaviatūra, viskas paprasta kaip viens du trys.
Magic Keyboard
Aptakaus dizaino žemesnis profilis ir padidintas stabilumas leis įvesti tekstą lengvai ir tiksliai.
Magic Mouse 2
Ištoblintas dizainas ir tvirta „Multi-Touch“ pelės konstrukcija leis sklandžiau slinkti ir suteiks naujos kokybės pojūtį.
Magic Trackpad 2
Sukurta su „Force Touch“ technologija, kuri leis spustelėti stipriau ir nuveikti daugiau didesniame paviršiuje.

macOS

Štai kodėl nėra nieko
panašaus į „Mac“.

„macOS“ – tai operacinė sistema, kuri suteikia galios nuveikti visa tai, ką darai su „Mac“. „macOS Mojave“ funkcijos yra įkvėptos pažangiausių jos naudotojų, tačiau sukurtos kiekvienam. Todėl kiekvienu paspaudimu nuveiksi daugiau.
iMac

Palygink iMac modelius

iMac
iMac
iMac
21,5 colio

4K Retina ekranas

21,5 colio
4K Retina ekranas
21,5 colio
5K Retina ekranas