iMac Pro

iMac Pro

Proveržis. Profesionalams.

Profesionalai mėgsta „iMac“. Todėl sukūrėme vieną būtent tau. Jis išsiskiria galingiausiais visų laikų „Mac“ grafikos lustais ir procesoriais bei pažangiausia saugykla, atmintimi ir I/O – visa tai slypi už stulbinančio „Retina 5K“ ekrano glotniame „viskas viename“ korpuse. Visiems, tiek fotografams, tiek vaizdo įrašų montuotojams, tiek 3D animatoriaus, muzikantams, programuotojams ir mokslininkams – „iMac Pro“ padės paversti puikiausias idėjas geriausiais darbais.
Įsigyti
iMac Pro Cores

Iki 18 branduolių „iMac“. Aš-tuo-nio-li-kos.

Jau 4 branduolių „iMac“ kelia nuostabą. Tačiau „iMac“ su 8, 10, 14 arba 18 branduolių yra visai kitas žvėris. „Turbo Boost“ technologija paspartina veikimą iki 4,5 GHz, o „iMac Pro“ galia ir lankstumas leidžia išskirtinį kelių branduolių apdorojimą suderinti su puikiu vientisu našumu. Dėka naujų AVX-512 vektorinių instrukcijų ir naujos talpyklos architektūros procesorius apdoroja didesnį kiekį duomenų dar sparčiau. Tai reiškia, kad tu gali apdoroti vaizdus, redaguoti iki 8K vaizdo įrašus, tvarkyti nuotraukas, kurti garso efektus realiuoju laiku ar naują programėlę – šviesos greičiu.
iMac Pro processor

8, 10, 14 arba 18 branduolių
„Xeon“ procesorius

„Turbo Boost“ iki 4,5 GHz

Iki 42 MB sparčiosios atmintinės

iMac Pro processor

Dalelių modeliavimas? Elementaru..

Dūmų debesys. Tropinė liūtis. Kviečių laukas vėjyje. Iki 18 branduolių turintis ir „Hyper-Threading“ naudojantis „iMac Pro“ leidžia paprastai modeliuoti ir generuoti įvairių tipų dalelių sistemas – statines, animuotas, 2D ir 3D.

„Vega“ grafika.
Už grožio slepiasi žvėris.

„iMac Pro“ su „Radeon Pro Vega“ grafika užtikrina pažangiausios klasės grafiką iš visų „Mac“. Pirmasis „Mac“ su „Vega“ architektūra turi iki 16 GB „High Bandwidth Memory“ atminties, kuri lemia didelį našumo šuolį – ji iki dviejų kartų spartesnė už kitus „iMac“ GPU ir iki trijų kartų spartesnė už „Mac Pro“ GPU. Tai užtikrina didesnį virtualiosios realybės kadrų dažnį, 3D vaizdo generavimą realiuoju laiku, tikroviškesnius specialiuosius efektus ir žaidimą naudojant maksimalius parametrus. Be to, palaikomos paprastojo tikslumo ir pusinio tikslumo operacijos, todėl, jei nereikia viso 32 bitų tikslumo, jos gali būti atliekamos dvigubai sparčiau. Kaip sparčiai? Iki 22 teraflopų sparta.
iMac Pro GPU
Paketinė HBM2 pakeičia išorinę VRAM, taigi GPU gali gauti duomenis iki 400 GB/s greičiu.
iMac Pro graphics

Radeon Pro Vega 56 arba 64

Iki 11 teraflopų paprastasis tikslumas

Iki 22 teraflopų pusinis tikslumas

8GB arba 16GB didelio pralaidumo atmintis

400 GB/S atminties pralaidumas

iMac Pro graphics

Virtuali realybė. Dabar tai tikrovė.

Su nauju „Vega“ GPU, „iMac Pro“ leidžia daugiau nei tiesiog pasinerti į virtualiosios realybės pasaulius. Jis leidžia juos sukurti nuo nulio.

Daugiau atminties sunkiasvoriams projektams.

Dėka keturių atminties kanalų „iMac Pro“ gali sutalpinti iki 128 GB duomenų. Kad galėtum vizualizuoti, modeliuoti ir generuoti didžiulius 3D modelius. Sukurk keletą testavimo aplinkų, kurdamas skirtingose platformose. Ir vienu metu laikyk atidaręs daugybę programų. Viskas yra galinga. Kad padarytum visus dalykus, kuriuos nori padaryti.
iMac Pro audio

Iki 128GB

2666 MHz DDR4 ECC

Ypač naši saugykla.
Krauna, atidaro, neužtrunka.

Iki 4 TB sparčioji „flash“ atmintis leidžia dirbti su dideliais 4K ir HD projektais, nesvarbu, kokie kodekai. O 3 GB/s pralaidumas užtikrina, kad didelius failus įkelsi ir programas paleisi greičiau nei bet kada anksčiau.

T2. Patobulinta integracija ir apsauga.

Pristatome „Apple T2“ lustą, antrosios kartos unikalią „Mac“ mikroschemą. Perkūrus ir integravus keletą kitose „Mac“ sistemų naudojamų valdiklių, pvz., sistemos valdymo valdiklį, vaizdo signalo procesorių, garso valdiklį, ir SSD valdiklį, T2 suteikia „Mac“ naujų galimybių. Pavyzdžiui T2 vaizdo signalo procesorius veikia su „FaceTime HD“ kamera ir pagerina tonų derinimą, ekspozicijos valdymą bei veidų atpažinimą, atsižvelgiant į automatinę ekspoziciją ir automatinį baltos spalvos balansą. Be to, T2 suteikia „iMac Pro“ dar daugiau saugumo dėl „Secure Enclave“ koprocesoriaus, kuris suteikia galimybę naudoti naują šifruojamą saugyklą ir saugios įkrovos galimybes. Tavo SSD esantys duomenys yra šifruojami naudojant specialią AES aparatinę įrangą, kuri nekenkia SSD našumui, o „Intel Xeon“ procesorius gali užsiimti kitomis užduotimis. O saugus paleidimas užtikrina, kad nebūtų pažeista bazinė programinė įranga ir pasileistų tik „Apple“ patvirtinta OS programinė įranga. .
iMac Pro storage

Videomenui paruošta scena.

„iMac Pro“ pralaidumas leidžia lengvai apdoroti keletą vaizdo srautų. O naudojant iki 4 TB sparčiąją „flash“ atmintį, milžiniškų pojektų įrašymas ir įkėlimas trunka vos akimirką.

Rimtos jungtys. Rimtiems reikalams.

Kaip ir galima tikėtis iš profesionalaus kompiuterio, jame yra daugybė didelės spartos prievadų, leidžiančių sukurti didelio našumo darbo vietą. Keturi „Thunderbolt 3“ prievadai leidžia prijungti du 5K monitorius – iš viso net 44 mln. pikselių – ir žaibiškai perduoti duomenis 40 GB/s greičiu. Ir dar kai kas, ko tikriausiai nesitikėjai iš „iMac“ – 10 GB eternetas. Tai reiškia, kad galėsi 10 kartų greičiau bendrai naudoti failus tarp kompiuterių ar dirbti su didelio našumo tinklo saugykla.
iMac Pro connectivity

40Gb/s Thunderbolt 3

Keturi „Thunderbolt 3“ prievadai. Palaiko USB 3.1 ir „DisplayPort“ vaizdo įrašų išvestį per USB‑C.

Iki 44 milijonų pikselių

5K ekranas su galimybe prijungti du papildomus 5K ekranus.

10 Gb eternetas

Taip pat palaiko „Nbase-T“ pramonės standartą atitinkantį 1 Gb, 2,5 Gb ir 5 Gb sujungimo greitį.
iMac Pro screens

Išvysk savo darbus didžiuosiuose ekranuose.

Sukurk galingą darbo stotį prie keturių „Thunderbolt 3“ prievadų prijungdamas dvi RAID sistemas ir du 5K ekranus. Ir išvysk savo darbą 44 mln. pikselių drobėje.

Retina 5K ekranas. Milijardo spalvų vaizdas.

To net nereikia sakyti: jei tai „iMac“, ekranas bus nuostabus. Ir „iMac Pro“ tikrai nenuvils. Tiesą sakant, tai visų laikų geriausias mūsų ekranas – 27 coliai, 500 nitų ryškumas ir 14,7 milijono pikselių. Plonas korpusas, kuriame telpa visi komponentai, beveik išnyksta už įspūdingo ekrano, todėl gali visą dėmesį skirti turiniui. Dėl P3 spalvų ir milijardo spalvų palaikymo „iMac Pro“ atkuria įspūdingus ir realistiškus vaizdus.
iMac Pro display

500 nitų

43% ryškesnis

Vienas milijardas spalvų

Palaikomas 10 bitų erdvinis ir laikinis suliejimas
iMac Pro display

Atsiskleisk visomis savo spalvomis

Milijardas spalvų ekrane reiškia, kad kiekviena nuotrauka atrodo taip, kaip ji buvo nufotografuota, su ypač subtiliais perėjimais ir žymiai mažiau juostų.

„Viskas viename“ dizainas. Ir visa kūrybinė laisvė.

„iMac Pro“ – tai darbo stoties galia, besidriekianti už nuostabaus „Retina“ 5K ekrano, kurio korpuso storis kraštuose siekia vos 5 mm. Kadangi visa sistema maitinama vienu laidu, tavo darbo erdvė išlieka tvarkinga. Dizaino grožis ir funkcionalumas sukurti taip, kad visas tavo dėmesys būtų nukreiptas į tai, ką kuri, o ne kokus įrankius naudoji.
iMac Pro hardware

Pažangi aušinimo sistema. Ledinė.

Tokiame plonyčiame „viskas viename“ korpuse sutalpinus tiek galios, tenka naujai pažvelgti į sistemos aušinimą. Sukūrėme visiškai naujo dizaino „iMac Pro“ šiluminę architektūrą ir įtaisėme du inovatyvius pūstuvus, didelio našumo aušintuvą ir papildomą ventiliaciją. Kokie rezultatai? Beveik 75 procentais didesnė oro cirkuliacija ir 80 procentų didesnis sistemos šiluminis pajėgumas. Tai leidžia „iMac Pro“ apdoroti 500 vatų galią – 67 procentais daugiau nei 27 colių „iMac“.
iMac Pro cooling

Visiškai atnaujinti garsia­kalbiai. Pasileisk.

Ištobulinti „iMac Pro“ stereofoninio garso garsia­kalbiai užtikrina didelio dažnio atsaką, sodrius žemuosius dažnius ir daugiau garsumo. Kad galėtum išgirsti ir tarškančias būgnų lėkštes, ir daugiasluoksnius efektus, ir iš pavyzdžių kuriamus garsus – ypač įtaigiai. O per keturis kryptingus mikrofonus tavo balsas bus garsiai ir aiškiai girdimas net ir per foninį triukšmą.
iMac Pro audio

Tamsioji priedų pusė.

Nauji kosminės pilkos spalvos priedai, derantys prie tavo „iMac Pro“ — belaidžiai, įkraunami ir gražūs. Naujoji „Magic Keyboard“ turi skaičių klaviatūrą, be to, gali papildomai pasirinkti „Magic Mouse 2“ arba „Magic Trackpad 2“.
iMac Pro accessories