Mac Mini

 
MacBook Air M1 13 2020

Daugiau raumenų.
Daugiau smegenų.

„Apple M1“ lustas iškelia universaliausią ir visus darbus nuveikiantį „Apple“ stalinį kompiuterį į kitą lygį. Iki 3 kartų greičiau veikiantis CPU. Iki 6 kartų spartesnė grafika. Ir „Apple“ pažangiausia „Neural Engine“ iki 15 kartų spartesniam mašininiam mokymuisi. Pasiruošk dirbti, žaisti ir kurti su „Mac mini“, kurio galia ir greitis yra tokie, kokių net nesapnavai.

 

 

Supergalia iš „Apple M1“ lusto

 

 

Mažas lustas. Didis pokytis.

Jis čia. Pirmasis „Apple“ lustas, specialiai sukurtas „Mac“. Net 16 milijardų tranzistorių talpinanti „Apple M1“ lusto sistema (SoC) apjungia CPU, GPU, „Neural Engine“, I/O ir dar daugiau - viename mažame luste. Dėka neįtikėtinos galios, unikalių technologijų ir rinkoje pirmaujančio energijos efektyvumo¹, M1 yra ne tik naujas „Mac“ žingsnis – tai visiškai naujas lygis.
M1 siru

CPU

8 branduolių CPU
Galia kvadratu.
Mini formatu.

M1 atneša stulbinančią „Mac mini“ spartą ir galią. 8 branduolių CPU užtikrina iki 3 kartų spartesnę apdorojimo galią nei ankstesnės kartos modelyje², išlaikant ikonišką 7,7 colio kvadratinį korpusą.

GPU

 

 

 

Lusto jėga.
Grafikos grožis.

 

8 branduolių GPU, esantis M1 luste, yra pažangiausias visų laikų „Apple“ grafikos procesorius. Taškas. Jis atneša į „Mac mini“ itin sparčią integruotą grafikos posistemę, kuri milžiniškai – net 6 kartus – padidina grafikos našumą. Ir visa ši žvėriška galia sudėta į neįtikėtinai kompaktišką korpusą.

 

 

 

 

 

 

8

branduolių

GPU

 

 

 

 

 

Iki

6X

spartesnė grafika3

Mašininis mokymasis

 

 

 

 

16 branduolių „Neural Engine“.
Visų operacijų smegenys.


Mašininis mokymasis (MM) atneša žaibišką greitį užduotims ir automatizuotą vaizdo įrašo analizę, balso atpažinimą, vaizdo apdorojimą ir dar daugiau. O M1 lustas su 16 branduolių „Neural Engine“ ir daugybe kitų MM technologijų, paverčia „Mac mini“ mašininio mokymosi jėgaine.

16

branduolių
„Neural Engine“

Iki

15x

spartesnis ML našumas4

macOS Big Sur

„macOS Big Sur“ ir
M1 lustas sujungia galias.

„macOS Big Sur“, sukurta atrakinti M1 lusto galią, atneša į „Mac“ esminius veikimo privalumus ir dar daugiau. Galingi programų atnaujinimai. Puikus naujas dizainas. Rinkoje lygių neturinčios privatumo ir duomenų apsaugos funkcijos. Tai visų laikų galingiausia „Apple“ programinė įranga – pažangiausiuose „Apple“ įrenginiuose iki šiol.

 

 

 

Sparta ir reakcijos greitis

 

M1 lustas ir „macOS Big Sur“ dirba išvien, kad visa sistema veiktų sklandžiau ir gyviau. „Mac mini“ akimirksniu pabunda iš miego režimo. Kasdienės užduotys vyks sparčiau – nuo nuotraukų vartymo iki naršymo „Safari“. O visos tavo sunkiai dirbančios programos gaus tiek galios, kiek joms reikia.

 

Daugiau
galios.

Greičiau
pabunda.

 

 

 

Didžiausias visų laikų programų rinkinys

 

Naudok galingas programas, sukurtas M1 lustui. Visos tavo turimos programos veikia dėka „Rosetta 2“. O nuo šiol tu gali naudotis mėgstamomis „iPhone“ ir „iPad“ programomis tiesiai „macOS Big Sur“ sistemoje. Visa tai sudėjus, tu turi didžiausią visų laikų programų rinkinį, skirtą „Mac“.

 

Kompaktiškas korpusas

 

Dėka M1 luste integruotų technologijų, „Mac mini“ stipriai lenkia už jį kelis kartus didesnius kompiuterius – sudėtingas užduotis jis įveikia sunaudodamas iki 60 proc. mažiau energijos nei ankstesnės kartos modelis.⁵

 

 

 

 

Dirba kaip didelis.
Tik yra mažas.

 

 

 

Jungtinė atmintis

 

 

 

 

Vienas RAM. Visiems kitiems valdyti.

 

M1 lustas atneša iki 16 GB itin sparčios jungtinės atminties. Ši vientisa didelio pralaidumo ir mažos delsos atmintis leidžia programoms efektyviai dalintis duomenimis su CPU, GPU ir „Neural Engine“, kad viską nuveiktum sparčiau ir sklandžiau.

 

 

 

SSD saugykla

„Mac mini“ atvyksta su žaibiška „flash“ saugykla – net iki 2 TB SSD visoms tavo nuotraukų ir vaizdo įrašų bibliotekoms, failams ir programoms⁶. O su sparta iki 3,4 GB/s programos ir failai paleidžiami ir užkraunami akimirksniu.⁷

 

Apsauga

M1 lustas ir „macOS Big Sur“ suteikia „Mac mini“ dar neregėtas savo klasėje apsaugos ir privatumo funkcijas, kurios padeda apsaugoti tavo sistemą ir tavo asmeninius duomenis.

 

 

 

Viskas saugu.
Viskas privatu.

 

Universa­lumas
Visur telpa. Visur siaučia.


Kompaktiškas, neįtikėtinai galingas, turintis platų prievadų rinkinį - „Mac mini“ išsiskiria stulbinančiu universalumu: puikus tiek žaisti žaidimus, tiek kurti meną skaitmeniniu budu. O su galingu M1 lustu, išlaisvintu 7,7 colio kvadratinio korpuso viduje, tu niekada nežinai, kur „Mac mini“ vykdo sudėtingiausias užduotis – nuo darbo kambarių namuose iki muzikos studijų ir dar daugiau.


 

Jungtys ir plėtiniai
Junk ir valdyk.


Su dviem žaibiško greičio „Thunderbolt“ / USB 4 prievadais, dviem USB-A prievadais, HDMI 2.0, „Wi-Fi 6“ ir „Gigabit“ eternetu „Mac mini“ yra pasiruošęs bet kokiam iššūkiui.


 

 

„Thunderbolt“ / USB 4

 

Perkelk duomenis iki 40 Gb/s greičiu⁸. Įkrauk ir maitink išorinius įrenginius. Prijunk vieną išorinį ekraną iki 6K ir antrą su HDMI 2.0 iki 4K.

 

Wi-Fi 6

 

Dar viena „Mac mini“ naujovė – didesnį našumą ir iki 1,2 Gb/s pralaidumą užtikrinantis „Wi-Fi 6“, skirtas žaibiškai greitam failų perdavimui ir atsarginių kopijų kūrimui programoje „Time Machine“.

 

 

 

 


WiFi 6
iki 1,2 Gb/s. pralaidumas9