Mac Mini

Mac mini hero

Mac mini
Sukurtas iš naujo. Kvadratu.


Naujieji 8-os kartos 4 ir 6 branduolių procesoriai


Spartesnė 2666 MHz DDR4 atmintis iki 64 GB


„Thunderbolt 3“·(USB-C), HDMI 2.0 ir galimas 10 Gb eternetas


Žaibiška „flash“ technologijos saugykla iki 2 TB SSD

Procesoriai

Darbinis lenktyninis

„Mac mini“ – tai ne tik puikus stalinis kompiuteris, bet ir daug kur naudojama maža jėgainė – nuo namų automatikos iki milžiniškų duomenų apdorojimo fermų. O dabar „Mac mini“ su 8-os kartos „Intel“ 4 ir 6 branduolių procesoriais bei „Intel UHD Graphics 630“ turi dar daugiau skaičiavimo galios industrinio lygio užduotims. Tad nesvarbu, ar tvarkai gyvo koncerto garsą, ar testuoji savo naujausią „iOS“ programą, „Mac mini“ – tai trumpiausias kelias nuo puikios idėjos iki puikaus rezultato.

Iki

5X

sparčiau veikianti sistema1

Iki

60%

spartesnė integruota „Intel“ grafika2
Mac mini prosessori

Iki

6 branduolių

„Intel Core i5“ arba „i7“ procesorius

Iki

4,6 GHz

„Turbo Boost“ režimu

Šaltakraujis.
Norint sutalpinti tiek daug galios į tokį mažą korpusą prireikė visiškai naujos aušinimo architektūros – įskaitant sparčiąją „flash“ saugyklą, didesnį ventiliatorių, išplėstas vėdinimo angas ir perdarytą maitinimo šaltinį.
Mac mini tuuletin

70 %

daugiau MSP (tvarios energijos maksimumas)

2X

didesnis oro srautas
Atmintis

Pažadink IT žmogų savyje.

„Mac mini“ turi itin našią 2666 MHz DDR4 SO-DIMM atmintį, kuri leidžia sparčiau apdoroti duomenis, dirbti su didžiuliais failais arba naudoti kelis virtualius įrenginius.

Iki

7,8X

spartesnė, nei 16 GB3

Iki

64 GB

2666 MHz DDR4 atmintis
Mac mini muisti
Saugykla

Programos tapo greitaeigės.

„Mac mini“ dabar yra sparti „PCIe“ pagrįsta „flash“ atmintis su iki keturių kartų spartesniu skaitymu nei ankstesnių „flash“ modelių. Gali atidaryti didelius failus ir paleisti programas greičiau, nei kada nors anksčiau.
Mac mini tallennus

Iki

2 TB

SSD saugykla

Iki

4X

spartesnis nuskaitymas4

Iki

3,4 GB/s

nuosekliojo nuskaitymo sparta
„Apple T2“ apsaugos lustas

Naujos kartos apsauga.

„Mac mini“ turi „Apple T2“ apsauginį lustą – antros kartos unikalią „Mac“ mikroschemą, sukurtą „Apple“, kad „Mac mini“ būtų dar saugesnis. T2 apsaugos lustas sujungia kelis valdiklius į vieną ir naudoja „Secure Enclave“ koprocesorių, kuris užtikrina saugyklos šifravimo ir saugaus perkrovimo galimybes.
Mac mini T2 sceurity chip

Sujungti valdikliai

Saugaus perkrovimo galimybė

„Secure Enclave“ koprocesorius

Šifruotos saugyklos galimybė

Jungtys ir plėtiniai

Prijungiamiausiasis.

„Mac mini“ turi daugybę skirtingų prievadų, tad yra pasirengęs įvairiausių darbų konfigūracijoms. „Thunderbolt 3“ yra mūsų galingiausia ir universaliausia visų laikų jungtis, o „Mac mini“ turi jų net keturias. Naujojo HDMI 2.0 prievado pralaidumas yra didesnis nei pirmtakų, tad gali džiaugtis didesniu kadrų dažniu.
Mac mini liitännät
„Thunderbolt 3“ suteikia didelių produktyvumo galimybių. Perkelk duomenis iki 40 Gb/s greičiu. Įkrauk ir maitink išorinius įrenginius. Prijunk iki dviejų 4K ekranų – ir netgi trečią, naudodamas HDMI 2.0. Arba vieną 5K ekraną. Arba poruok „Mac mini“ su eGPU, norėdamas išnaudoti stacionarių kompiuterių klasės grafinę galią.
Mac mini Thunderbolt 3

Universalumas

Kur noriu, ten dedu. Kas?

Dėl savo dydžio, našumo ir įvairiausių prievadų „Mac mini“ žengia ten, kur dar nebuvo joks „Mac“. Dabar, kai „Mac mini“ turi dar daugiau branduolių, sutalpintų į 7,7 colio kvadratinį rėmą, niekada neatspėsi, kur jį ar net juos rasi plušant.
Mac mini monta käytössä

Mac mini

Apple Mac mini