Mac Pro

Sukurtas kurti didelius dalykus.

Mac Pro

Unikalus kūrinys. Tavo didžiausioms idėjoms.

„Mac“ visada buvo kuriami vadovaujantis viena idėja – tai galingi ir funkcionalūs kompiuteriai, kurie yra tiek pat gražūs bei intuityviai valdomi. „Mac Pro“ yra puikus šio principo pavyzdys. Visi profesionalaus kompiuterio elementai – grafikos procesorius, saugykla, išplėtimo priemonės, apdorojimo galia ir atmintis – buvo pergalvoti ir iš naujo suprojektuoti. Todėl galios ir našumo užteks didžiausioms idėjoms įgyvendinti.
Mac Pro

Jėgos struktūros.

„Mac Pro“ – tai grafinės posistemės darbo stotis su dviem GPU, PCIe standardo SSD saugykla, itin našus „Thunderbolt 2“, „Xeon“ procesoriai, sparčioji atmintis ir 4K vaizdo palaikymas. Tai neprilygstama universali galia.
Intel Xeon

Procesorius.

„Mac Pro“ – tai gryna galia nuo pradžios iki pabaigos, kuri prasideda nuo 6, 8 arba 12 branduolių „Intel Xeon E5“ procesorių vienoje sistemoje. Be to, 30 MB L3 talpykla, 40 Gb/s diapazono 3 kartos „PCI Express“ ir 256 bitų slankiojo taško instrukcijos visada išlaikys aukščiausią greičio pavarą.
Mac Pro memory

Atmintis.

Visų „Mac Pro” komponentų našumas yra optimaliai suderintas, įskaitant keturių kanalų DD3 atminties valdiklį, dirbantį 1866 MHz dažniu. Jis užtikrina beveik 64 GB atmintį ir 60 GB/s siekiantį atminties pralaidumą, todėl greitai atliksi net sudėtingiausias užduotis. Naudojant ECC atmintį vaizdo generavimo, vaizdo įrašų eksporto arba modeliavimo užduočių netrikdys netikėtos atminties klaidos.
Mac Pro Graphics

Grafika.

Anksčiau profesionalams skirtų kompiuterių galingumas buvo grindžiamas CPU. Tačiau smarkiai išaugus GPU našumui, programinės įrangos kūrėjai pradėjo išnaudoti šiuos pajėgumus savo programose. Tad mes pažvelgėme į ateitį ir sukūrėme dar galingesnę GPU architektūrą „Mac Pro“. Tai ne šiaip sau „AMD FirePro“ aukščiausios klasės darbo stoties lygio GPU. Tai du tokie galiūnai. Kiekvienas iš jų turi iki 6 GB paskirtosios VRAM atminties ir iki 2048 srauto procesorių. Toks galingumas leis sklandžiai montuoti visos skiriamosios gebos 4K vaizdo įrašus ir tuo pačiu metu fone generuoti specialiųjų efektų vaizdą. Be to, jų galios pakaks net trims didelės skiriamosios gebos 5K ekranams.
Mac Pro storage

Saugykla.

„PCI Express“ standarto SSD saugykla yra itin sparti – beveik 2,4 karto spartesnė už sparčiausią SATA grįstą puslaidininkinį diską ir beveik 10 kartų spartesnė už 7 200 aps./min. SATA standųjį diską. Dauguma SSD saugyklų sistemų prijungiamos per SATA magistrales, skirtas lėtesniems standiesiems diskams. Tačiau mes sukūrėme „Mac Pro“ pasitelkę „PCIe Express“ standarto SSD valdiklio technologiją, kad galėtume integruoti sparčiausius puslaidininkinius diskus, skirtus staliniams kompiuteriams. Turėsi iki 1 TB saugyklos, kas leis įjungti sistemą, paleisti programas ir atidaryti milžiniško dydžio failus tiesiog akimirksniu.
Mac Pro cooling

Vientisa terminė šerdis.

Neįtikėtinai daug inovacijų buvo pritaikyta vėdinimo sistemai, kuri aušina tokį galingą įrenginį. Užuot prijungę papildomų ventiliatorių, sumontavome vieną didesnį ventiliatorių, kuris traukia orą į viršų pro apatinę angą. Oras keliauja vertikaliai per įrenginio centrą, sugeria šilumą ir išleidžia ją per viršų. Jis paprastas, elegantiškas ir nuostabiai tylus. Turėjome apmąstyti visas smulkmenas: menčių skaičių, jų dydį, atstumus tarp menčių ir net jų formą. Sumažinę sistemos oro pasipriešinimą, sukūrėme ventiliatorių, kurio mentės išriestos atgal, kuris sukasi lėčiau, efektyviau traukia orą ir tyliau veikia.

Vienas pažangus vientiliatorius viskam.

Neįtikėtinai daug inovacijų buvo pritaikyta vėdinimo sistemai, kuri aušina tokį galingą įrenginį. Užuot prijungę papildomų ventiliatorių, sumontavome vieną didesnį ventiliatorių, kuris traukia orą į viršų pro apatinę angą. Oras keliauja vertikaliai per įrenginio centrą, sugeria šilumą ir išleidžia ją per viršų. Jis paprastas, elegantiškas ir nuostabiai tylus. Turėjome apmąstyti visas smulkmenas: menčių skaičių, jų dydį, atstumus tarp menčių ir net jų formą. Sumažinę sistemos oro pasipriešinimą, sukūrėme ventiliatorių, kurio mentės išriestos atgal, kuris sukasi lėčiau, efektyviau traukia orą ir tyliau veikia.
Mac Pro expansion

Išplėstos išplėtimo galimybės.

Kurdami „Mac Pro“, norėjome suteikti didžiules išplėtimo galimybes, kurių neribotų korpuso tūris. „Mac Pro“ su integruotais „Thunderbolt 2“, USB 3, „Gigabit Ethernet“ ir HDMI 1.4 prievadais turi viską, ko reikia darbo stočiai, pritaikytai tavo poreikiams ir darbams.

Thunderbolt 2.

„Thunderbolt“ sujungia „PCI Express“ ir „DisplayPort“ į vieną sparčią universalią įvesties ir išvesties technologiją. „Thunderbolt 2“ pralaidumas dvigubai didesnis nei „Thunderbolt“, tad kiekvienas išorinis įrenginys prisijungia iki 20 Gb/sek. sparta. Dėl to gali prijungti itin našius periferinius įrenginius, nes neberiboja kompiuteryje esančių išplėtimo lizdų skaičius. Gali jungti milžiniškas saugyklas, pridėti PCI išplėtimo priemones ir naudoti naujausius 4K bei 5K išorinius ekranus bei periferinius įrenginius, kurie gali transliuoti 4K vaizdo įrašus. Prie kiekvieno „Thunderbolt 2“ prievado galima nuosekliai jungti iki šešių periferinių įrenginių, tad vien per „Thunderbolt 2“ galėsi prijungti net 36 išorinius įrenginius.

Kitos įvesties/išvesties jungtys.

„Mac Pro“ rasi visų tipų jungtis visų tipų periferiniams įrenginiams. USB 3 leis prijungti daug skirtingų tipų išorinių įrenginių. Per du „Gigabit“ eterneto prievadus galėsi jungtis prie keleto tinklų. HDMI 1.4 prievadas palaiko naujausius televizorius, projektorius ir ekranus, įskaitant „Ultra HD“ televizorius. Tačiau išplėtimo galimybės neapribotos galimų periferinių įrenginių tipais. Kai pasuki „Mac Pro“ kištuką įrenginyje, jis pajunta judesį ir automatiškai apšviečia įvesties / išvesties skydelį. Todėl aiškiai matysi reikalingus prievadus.

Pažangus bevielis ryšys.

Prisijunk prie tinklo trijų srautų naujausiu sparčiu 802.11ac „Wi‑Fi“ belaidžiu ryšiu. „Mac Pro“ naudojamas „Bluetooth“ 4.0 belaidis ryšys. Tai paprasčiausias būdas prijungti klaviatūrą, pelę ir kitus belaidžius įrenginius be fizinių jungčių.
Mac Pro

Radikalu. Tačiau visiškai logiška.

„Mac Pro“ nepanašus į jokį kitą kompiuterį. Nes nėra kito tokio kompiuterio. Iš naujo sukūrus vidinių komponentų architektūrą, atsirado galimybė iš naujo sukurti ir visą korpusą. O kadangi visi elementai išdėstyti aplink vientisą terminę šerdį, mums pavyko sukurti plonesnį, lengvesnį, tylesnį ir paprastesnį korpusą. Jo unikalus dizainas ir nuostabiai gražūs paviršiai yra sukurti ir pagaminti nepaprastai preciziškai. Tik 25,1 cm aukščio ir 16,7 cm pločio stalinis kompiuteris tikrai tilps ant stalo.

Sukurtas ir surinktas JAV.

Visas „Mac Pro“ surenkamas JAV, be to, JAV apdorojami keli tikslūs jo komponentai. Naudodamiesi Teksaso, Floridos, Ilinojaus, Kentukio ir kitų JAV valstijų pramonės lyderių siūlomis naujovėmis ir paslaugomis, sukūrėme nepriekaištingos išvaizdos produktą. Kitaip kalbant, įgyvendinome mūsų dizainerių ir inžinierių iš Kalifornijos viziją.