MacBook Air

MacBook Air
MacBook Air logo

Lengvieji grįžta. Visa jėga.

The most loved Mac is about to make you fall in love all over again. Visų pamėgtas „Mac“ tuoj privers pamilti jį iš naujo. Naujasis plonesnis ir lengvesnis „MacBook Air“ yra sidabrinės, kosmoso pilkos ir auksinės spalvos, jis išsiskiria ryškiuoju „Retina“ ekranu, „Touch ID“, naujausios kartos klaviatūra ir „Force Touch“ manipuliatoriumi. Ikoniškasis plonėjančios formos korpusas yra pagamintas iš 100 proc. perdirbto aliuminio, todėl tai ekologiškiausias visų laikų „Mac“. 1 Taip pat jame yra visą dieną veikiantis akumuliatorius. „MacBook Air“ – tai tobulai mobilus nešiojamasis kompiuteris, skirtas nuveikti visus darbus.

"Retina" Ekranas

Keturi milijonai pikselių.

MacBook Pro
Kai matai keturis kartus daugiau pikselių nei HD ekrane, rezultatai gali ir priblokšti. Vaizdas pasiekia naują detalumo ir tikroviškumo lygį. Tekstas toks ryškus ir aiškus, kad, atrodo, skaitai išspausdintus dokumentus, el. laiškus ir tinklapius. O spalvų yra 48 proc. daugiau nei ankstesnės kartos įrenginyje, todėl viskas sodru ir ryšku. Ekrano stiklas siekia patį korpuso kraštą, todėl rėmas yra 50 proc. siauresnis nei anksčiau, kad galėtum susitelkti į tai, kas ekrane. Ir tau patiks tai, ką pamatysi.
13.3”
didžiulės raiškos
"Retina" ekranas
48%
daugiau spalvų,
lyginant su ankstesnės kartos
įrenginiu


Itin ryškus ir aiškus
tekstas

Touch ID

Tavo piršto atspaudas yra tavo slaptažodis.

MacBook Pro Touch ID
Pažangiojo „Touch ID“ saugumas ir patogumas dabar integruoti tiesiai tavo „MacBook Air“. Tiesiog paliesk pirštu „Touch ID“ jutiklį ir „Mac“ atsirakins – štai kaip paprasta. Naudok piršto atspaudą, jei nori iškart pasiekti užrakintus dokumentus, pastabas ir sistemos nustatymus, nereikės jokio slaptažodžio.

Greitai atrakink „Mac“, neįvesdamas slaptažodžio

Iškart autentifikuok slaptažodžiu apsaugotus dokumentus

„Apple T2“ apsaugos lustas
„MacBook Air “ turi „Apple“ T2 apsauginį lustą – antros kartos unikalią „Mac“ mikroschemą, sukurtą „Apple“. Tam, kad „MacBook Air“ būtų dar saugesnis. Tad naudojant „Touch ID“ „Mac“ atrakinimui arba dokumento autentifikavimui, tavo informacija išliks saugi. Dėl žaibiško duomenų šifravimo, visi SSD saugomi duomenys yra automatiškai ir visiškai užšifruoti.

Klaviatūra

Ištobulinta nuo A iki Ž.

MacBook Pro
Naujausios kartos „MacBook Air“ klaviatūroje įtaisytas „Apple“ sukurtas „butterfly“ mechanizmas, kuris suteikia keturius kartus daugiau stabilumo mygtukams nei tradicinis žirklinis. Be to, ji tapo patogesnė, sparčiau reaguojanti, o klavišai su atskiru LED apšvietimu ir aplinkos šviesos jutikliu padės įvesti tekstą tamsoje.

Tikslūs ir stabilesni
klavišai
„Force Touch“ manipuliatorius
„Force Touch“ manipuliatorius leidžia įvairiais būdais valdyti savo „Mac“ – jis atpažįsta paspaudimo stiprumą. Tave nustebins tikslus valdymas ir tolygus atsakas, nepriklausomai nuo to, kurioje manipuliatoriaus vietoje paspausi, taip pat daugybė vietos „Multi-Touch“ gestams, tarkime, suimti ir priartinti. Pirštai jausis kaip namie.

Daugiau erdvės „Multi-
Touch“ gestams

Thunderbolt 3

Vienas už visus. Ir visi viename.

MacBook Pro
„Thunderbolt 3“ sujungia ypač didelį pralaidumą su aukščiausiu USB‑C standarto universalumu viename ištobulintame prievade. O „MacBook Air“ jų turi net du. Per „Thunderbolt 3“ galima perduoti duomenis, krauti įrenginius ir transliuoti vaizdo įrašus. Pralaidumas yra dvigubai didesnis nei „Thunderbolt 2“, nes pasiekiamas iki 40 Gb/sek. greitis. Turimus įrenginius gali lengvai prijungti laidu arba adapteriu. Be to, „Thunderbolt 3“ yra abipusis, todėl kaip bejungtum, visada bus teisingai.

Garsiakalbiai ir kamera

Garsiai ir aiškiai.

MacBook Air speakers
Naujausių skaičiavimo ir derinimo technikų dėka, „MacBook Air“ skamba geriau ne bet kada. Stereogarsia­kalbiai išgauna dvigubai daugiau žemų dažnių ir 25 proc. daugiau garsumo, lyginant su ankstesnės kartos. Platesnė stereogarso scena dar labiau įtraukia, klausant muzikos arba žiūrint filmą. Per aukštos raiškos „FaceTime“ kamerą tave matys nepaprastai aiškiai – vienas, keli ar daugybė draugų ir šeimos narių. O trys mikrofonai sudaro sensorinį masyvą, kuris tiksliai fiksuoja balsą „FaceTime“ skambučių ar diktavimo metu.

2 x daugiau žemų dažnių platesnio diapazono garsui
25%
daugiau garsumo, lyginant su ankstesnės kartos įrenginiu

Trijų mikrofonų sensorinis masyvas tiksliau fiksuoja balsą

„FaceTime“·HD kamera asmeniniams ir grupiniams skambučiams

Medžiagos

Pirmasis pasaulyje „Mac“, pagamintas iš 100 % perdirbto aliuminio.

MacBook Pro
Pristatome „Apple“ sukurtą aliuminio korpusą, kuris toks pat tvirtas, patvarus ir nuostabiai išlietas, tačiau pagamintas be naujo aliuminio kasybos iš Žemės gelmių. Jis sukurtas naudojant surinktas aliuminio drožles, kurios yra perdirbamos beveik atominiu lygmeniu. Rezultatas – toks pat gražus ir tvirtas korpusas, kaip ir kitų „Apple“ įrenginių. Tačiau tai ekologiškiausias visų laikų „Mac“. 1
47%
mažiau anglies išmetimo, lyginant su ankstesne karta3
6000 serijos aliuminis, suteikiantis tvirtumą ir patvarumą