MacBook Air

 
MacBook Air M1 13 2020

Vidinė galia. Sklando ore.

Ploniausias ir lengviausias „Apple“ nešiojamasis kompiuteris atnaujintas iš pagrindų su „Apple M1“ lustu. Iki 3,5 karto spartesnis CPU. Iki 5 kartų spartesnis GPU. „Apple“ pažangiausia „Neural Engine“ iki 9 kartų spartesniam mašininiam mokymuisi. Ilgiausiai veikiantis visų laikų „MacBook Air“ akumuliatorius. Tylus veikimas be ventiliatoriaus. Dar niekada tiek galios nebuvo galima neštis su savimi.

 

 

Supergalia iš „Apple M1“ lusto

 

 

Mažas lustas. Didis pokytis.

Jis čia. Pirmasis „Apple“ lustas, specialiai sukurtas „Mac“. Net 16 milijardų tranzistorių talpinanti „Apple M1“ lusto sistema (SoC) apjungia CPU, GPU, „Neural Engine“, I/O ir dar daugiau – viename mažame luste. Dėka neįtikėtinos galios, unikalių technologijų ir rinkoje pirmaujančio energijos efektyvumo¹, M1 yra ne tik naujas „Mac“ žingsnis – tai visiškai naujas lygis.
M1 siru

CPU

8 branduolių CPU
Daro daug. Valgo mažai.

M1 turi sparčiausą visų laikų CPU, sukurtą „Apple“. Tokia apdorojimo galia „MacBook Air“ leidžia imtis naujų neįtikėtinai sudėtingų užduočių, pavyzdžiui, montuoti profesionalios kokybės įrašus ir leisti įmatrios grafikos žaidimus. Tačiau 8 branduolių CPU „Apple M1“ luste nėra vien tik 3,5 karto spartesnis nei ankstesnėje kartoje² – jis sujungia didelio našumo branduolius su efektyvumo branduoliais ir gali lengvai susidoroti su kasdienėmis užduotimis naudodamas vos dešimtadalį energijos.

GPU

 

 

 

7 arba
8 branduolių GPU

Sudėtinga grafika?
Vaikų žaidimas.

 

 

 

 

 

Iki

5X

spartesnė grafika3

Visą dieną veikiantis akumuliatorius

 

 

 

 

Iki 18 val. veikiantis
akumuliatorius.
Tai visomis 6
valandomis. daugiau.4

 

 

 

Aušinimo efektyvumas

 

 

 

 

Jokio ventilia­toriaus.
Tik tyla. 

 

 

Mašininis mokymasis

 

 

Iki 9 kartų spartesnis.⁵
Net ir 16 branduolių turinčiai
„Neural Engine“ tai yra įspūdinga.


„MacBook Air“ programos gali naudotis mašininiu mokymusi (MM), kad automatiškai ir profesionaliai koreguotų nuotraukas, suteiktų tokiems išmaniesiems įrankiams, kaip žymėjimo lazdelės ir garso filtrai, daugiau tikslumo automatiškai aptinkant ribas ir dar daugiau. Tai ne šiaip protinė galia, tai visapusiškas MM technologijų rinkinys.

macOS Big Sur

„macOS Big Sur“
ir M1 lustas sujungia galias.

„macOS Big Sur“, sukurta atrakinti M1 lusto galią, atneša į „Mac“ esminius veikimo privalumus ir dar daugiau. Galingi programų atnaujinimai. Gražus naujas dizainas. Rinkoje lygių neturinčios privatumo ir duomenų apsaugos funkcijos. Tai visų laikų galingiausia „Apple“ programinė įranga - pažangiausiuose „Apple“ įrenginiuose iki šiol.

 

 

 

Sparta ir reakcijos greitis

 

M1 lustas ir „macOS Big Sur“ dirba kartu, kad visa sistema veiktų staigiai. „MacBook Air“ akimirksniu pabunda iš miego režimo. Kasdienės užduotys vyks sparčiau - nuo nuotraukų vartymo iki naršymo „Safari“. Ir visos daugiausiai išteklių reikalaujančios programos gali pasinaudoti joms reikalinga galia.

 

Daugiau.
Galios.

Pabunda
iškart.

 

 

 

Didžiausias visų laikų programų rinkinys

 

Naudok galingas programas, sukurtas M1 lustui. Visų tavo turimų programų veikimą užtikrina „Rosetta 2“ sistema. O nuo šiol tu gali naudotis mėgstamomis „iPhone“ ir „iPad“ programomis tiesiai „macOS Big Sur“ sistemoje. Visa tai sudėjus, tu turi didžiausią visų laikų programų rinkinį, skirtą „Mac“.

 

Jungtinė atmintis

 

 

 

 

Universalus nešiojamasis kompiuteris gauna nesuvokiamo dydžio atmintį.
M1 lustas atneša iki 16 GB itin sparčios jungtinės atminties. Ši vientisa didelio pralaidumo ir mažos delsos atmintis leidžia programoms efektyviai dalintis duomenimis su CPU, GPU ir „Neural Engine“, kad viską nuveiktum sparčiau ir sklandžiau.

 

 

 

SSD saugykla

 

 

 

Iki
2 TB
SSD saugykla6

Iki
2kartų
spartesnis SSD7

Apsauga

M1 lustas ir „macOS Big Sur“ suteikia „MacBook Air“ dar neregėtas savo klasėje apsaugos ir privatumo funkcijas, kurios padeda apsaugoti tavo sistemą ir tavo asmeninius duomenis.

 

 

 

„MacBook Air“
moka saugoti paslaptį.

 

„Retina“ ekranas
Tikroviškos spalvos. Nerealus grožis.


Naujo lygio vaizdų detalumas ir tikroviškumas nuostabiame 13,3 colio, 2560 x 1600 raiškos „Retina“ ekrane⁸. Ryškus ir aiškus tekstas. Dar ryškesnės spalvos. O stiklas driekiasi nuo korpuso krašto iki krašto, todėl niekas nekliudo nuostabiam vaizdui.


 

 

P3 plati spalvų gama

 

 

 

Platesnė spalvų
paletė ekrane.

 

 

 

 

 

25%

daugiau spalvų nei sRGB

Pikselių tankis

 

 

 

 

 

 

 

 

„True Tone“ technologija

 

Gražus pažiūrėti. Ir akims pailsėti. „MacBook Air“ automatiškai reguliuoja ekrano baltos spalvos atspalvį pagal aplinkos spalvų temperatūrą, kad vaizdas būtų natūralesnis.

 

 

 

 

 

 

Kamera ir mikrofonai
Transliuok save tiesiogiai.


M1 lusto vaizdo signalo procesorius padeda tau ekrane atrodyti kuo puikiausiai kiekvieno „FaceTime“ pokalbio ir vaizdo konferencijos metu. Trys integruoti mikrofonai užtikrina, kad tavo žodžiai būtų išgirsti tiek pokalbio metu, tiek diktuojant pastabas, tiek įrašant „Voice Memo“. 

„FaceTime“ HD kamera

 

Ryškesni ir aiškesni vaizdai. Daugiau detalių šešėliuose ir ryškumo zonose. O veidui aptikti naudojamas „Neural Engine“ dar geriau sureguliuoja baltos spalvos balansą ir ekspoziciją, kad odos atspalviai taptų dar natūralesni.

 

 

 

 

Trijų mikrofonų masyvas

 

Susitelkia į tavo balsą, o ne aplinkos garsus.

 

 

 

 

 

„Magic Keyboard“
Pirmyn. Klavišiniai laukia.


Tikras stebuklas, kai klaviatūra malonu dirbti ir ji dar atlieka papildomas funkcijas. Su naujais, iš anksto suprogramuotais sparčiaisiais klavišais dar greičiau pasieksi naudingas funkcijas. Perjunk klaviatūros kalbas, atsakyk tinkamu jaustuku, rask dokumentus su „Spotlight“, greitai nutildyk pranešimus su „Do Not Disturb“ – vienu bakstelėjimu gali nuveikti daugybę dalykų. O klavišų apšvietimas su aplinkos šviesos jutikliu leis rinkti tekstą tamsoje. 

Žirklinis mechanizmas

 

Ištobulintas žirklinis mechanizmas užtikrina geriausią visų laikų teksto rinkimo patirtį nešiojamajame „Mac“.

 

 

 

 

 

 

„Force Touch“ manipuliatorius

 

Tikslus
valdymas.
Daugybė vietos
perbraukti,
suimti ar
priartinti.

Touch ID

 

 

Vos vienu lietimu užrakink ar atrakink „MacBook Air“. Savo piršto atspaudu išsinuomok filmą, įsigyk programą arba pasiek apsaugotus dokumentus bei sistemos nustatymus - tam nereikės suvedinėti slaptažodžio. Kai ką nors pirksi su „Apple Pay“ internetu, „Touch ID“ užpildys tavo siuntimo ir pirkimo informaciją, bet nesidalins tavo kortelės duomenimis.

 

 


Atrakink
savo „Mac“

 


Atidaryk slaptažodžiu
apsaugotus dokumentus

 

 


Naudok
„Apple Pay“

 


Įsigyk pirkinių
programoje „Apple TV“

 

Ryšys ir jungtys
Įsikrauna, transliuoja,
dirba, žaidžia ir gerai
sutaria su kitais.

 

  

Wi-Fi 6

 

Naujos kartos „Wi‑Fi“ nėra vien tik spartesnis – jis užtikrina patikimą „MacBook Air“ veikimą prie tinklo jungiant vis daugiau įrenginių.

 

 

 

 


WiFi 6
iki 1,2 Gb/sek. pralaidumas9

 

 

„Thunderbolt“ / USB 4

 

Itin didelis pralaidumas sutinka neįtikėtiną universalumą. „Thunderbolt“ įgalina duomenų perdavimą, įkrovimą ir vaizdo transliaciją vienu prievadu, o „MacBook Pro“ turi juos du.

 

Įkrovimas

 

Duomenų perdavimas iki 40 Gb/sek.9

Išorinis ekranas

 

Įrenginių prijungimas