MacBook Pro

MacBook Pro logo

Daugiau galios
Galimybių. Gabumų.

MacBook Pro 2018

Naujieji „Intel“ 8, 6 ir 4 branduolių procesoriai.


Iki 32 GB atminties. Daugybė profesionalių programų dirba vienu metu.


Stulbinantis „Retina“ ekranas su „True Tone“ technologija.


„Touch Bar“ leis nuveikti daugiau.1

MacBook Pro models
13-colių modelis
1,4 kg 14,9 mm
15-colių modelis
1,8 kg 15,5 mm

Našumas

Didelė galia. Didelės galimybės.

Naujasis „MacBook Pro“ yra visiškai naujo našumo ir mobilumo lygio nešiojamasis kompiuteris. Kad ir kur tave nuvestų idėjos, ten atsidursi greičiau nei iki šiol dėl didelio našumo procesorių ir atminties, pažangios grafikos, žaibiškos spartos saugyklos ir dar daugiau.
Iki
32 GB
atmintis
Iki
5.0 GHz
Turbo Boost
Iki
3.2 GB/s
SSD skaitymo greitis
Iki
10 val.
veikiantis akumuliatorius2
MacBook Pro

Procesorius

Branduolinė galia.

Naujausi „Intel Core“ procesoriai leidžia „MacBook Pro“ pasiekti naujas aukštumas ir išsiskirti skaičiavimų sparta. 15 colių modelyje dabar yra devintos kartos 8 branduolių „Intel Core i9“ procesorius, kuris pasiekia iki 5,0 GHz „Turbo Boost“ greitį. Tokioms 3D grafikos programoms kaip „Autodesk Maya“ užtikrinamas 40 % spartesnis generavimo greitis, palyginti su ankstesnės kartos 6 branduolių procesoriumi, ir iki 2 k. spartesnis generavimo greitis nei keturių branduolių procesoriaus.2 Be to, 13 colių „MacBook Pro“ su „Touch Bar“ integruotas naujas aštuntos kartos keturių branduolių procesorius leidžia atlikti sudėtingiausias užduotis. Taigi, kai užsiimi profesionaliu didelių išteklių reikalaujančiu darbu, pvz. programuoji, generuoji 3D modelius, kuri specialiuosius efektus, jungi garso takelius, arba koduoji vaizdo įrašus, galios pakaks viskam. Ir tai bus atlikta sparčiau.
Daugiau informacijos rasi www.apple.com/lt/macbook-pro.

13 colių modelis

Iki
2.8 GHz
keturių branduolių
Intel Core i7
procesorius
Iki
4.7 GHz
Turbo Boost

15 colių modelis

Iki
2.4 GHz
8-ių branduolių
Intel Core i9
procesorius
Iki
5.0 GHz
Turbo Boost

Atmintis

Leisk daugiau.
Lauk mažiau.

Jei reikia didesnio našumo darbui su dideliais failais arba leisti keletą profesionalių programų virtualiose mašinose, 15 colių „MacBook Pro“ nuo šiol galima rinktis su 32 GB didelės spartos 2400 MHz DDR4 atmintimi.

15 colių modelis

Iki
32 GB
DDR4 atminties

15 colių modelis

Iki
2.8 x
spartesnis nei 16GB

Grafika

Grafika, kuri atveria akis.

Visi 15 colių „MacBook Pro“ turi atskirą „Radeon Pro“ GPU, kuris pasižymi įspūdinga galia ir stebinančiai taupiu energijos vartojimu. Be to, dabar kiekvienam atskiram GPU suteikėme 4 GB GDDR5 atminties, kad profesionalios užduotys, pvz., 3D titrai programoje „Final Cut Pro X“, būtų atliekamos sklandžiai realiuoju laiku. 13 colių „MacBook Pro“ su „Touch Bar“ pasižymi galinga integruota grafine posisteme nuo 128 MB nuosavos DRAM – dvigubai daugiau nei ankstesnės kartos modelyje – todėl grafinės užduotys atliekamos sparčiau. Tai reiškia, kad turi daugiau laiko kurti nuostabius dalykus.
MacBook Pro top view

„Apple T2“ apsaugos lustas

Nauja apsaugos karta.
of security.

Pristatome „Apple T2“ apsaugos lustą – antrosios kartos unikalų „Mac“ lustą, kurį „Apple“ sukūrė tam, kad „MacBook Pro“ būtų dar saugesnis. „Apple T2“ apsaugos lustas, diegiamas 13 ir 15 colių modeliuose su „Touch Bar“, turi „Secure Enclave“ koprocesorių, kuris užtikrina saugų paleidimą ir suteikia saugyklos šifravimo funkcijas. Be to, jis sujungė daugybę atskirų valdiklių, įskaitant sistemos valdymo valdiklį, garso valdiklį ir SSD valdiklį, į vieną.
MacBook Pro Chip

SSD saugykla

Viskas sukasi
akimirksniu.

„MacBook Pro“ turi žaibiškai spartų puslaidininkį diską, kurio nuoseklaus skaitymo greitis siekia 3,2 GB/s. 15 colių modeliui galima išsirinkti iki 4 TB SSD, o 13 colių „MacBook Pro“ su „Touch Bar“ galima rinktis iki 2 TB SSD – vietos pakaks net ir didžiausiems failams, pvz., didelėms nuotraukų galerijoms arba vaizdo projektams. Dėl to kompiuteris įsijungia akimirksniu, o paleisti daugybę programų arba importuoti milžiniškus failus gali žaibo greičiu. Be to, su „Apple T2“ apsaugos lustu viskas automatiškai šifruojama realiuoju laiku.

13 colių modelis

Iki
2 TB
SSD saugykla
Iki
3.2 GB/s
nuoseklaus nuskaitymo greitis 4
Iki
2.2 GB/s
nuoseklaus nuskaitymo greitis 4

15 colių modelis

Iki
4 TB
SSD saugykla
Iki
3.2 GB/s
nuoseklaus nuskaitymo greitis 4
Iki
2.2 GB/s
nuoseklaus nuskaitymo greitis 4

Thunderbolt 3

Galingiausia ir
universaliausia
visų laikų jungtis.

Kuriant universalų ir galingą „Thunderbolt 3“ buvo suderinti itin didelis pralaidumas bei visur naudojamo USB‑C populiarumas. Naudojant vieną jungtį galima perduoti duomenis, krauti įrenginį ir išvesti vaizdo įrašus, o pralaidumas, siekiantis iki 40 Gb/sek., yra dvigubai didesnis nei „Thunderbolt 2“. Abiejų dydžių „MacBook Pro“ įtaisyti keturi prievadai, kad galėtum prisijungti iš abiejų pusių. Turimus įrenginius gali lengvai prijungti laidu arba adapteriu. Be to, „Thunderbolt 3“ yra abipusis, todėl kad ir kuria puse bejungtum, visada bus teisingai.
MacBook Pro Data
MacBook Pro charge
duomenų perdavimo sparta /s
Iki 40Gb/s
Galima krauti ir prijungti įrenginius
naudojant bet kurį prievadą
Thunderbolt
MacBook Pro 5K
Prisijungia prie eGPU
Palaiko iki dviejų 5K ekranų
MacBook Pro Thunderbolt 3

Touch Bar

Daugiau būdų nuveikti
daugiau. Visada po ranka.

„Touch Bar“ pakeičia anksčiau klaviatūros viršuje buvusius funkcijų mygtukus universalesniu ir pajėgesniu įrankiu.16 Juosta keičiasi automatiškai, atsižvelgdama į tai, ką darai. Ji parodo aktualius įrankius, kuriais jau moki naudotis – sistemos valdiklius, tokius kaip garso ir ryškumo nustatymas, interaktyvius būdus koreguoti ir naršyti turinį, teksto įvedimo funkcijas, pvz., „emoji“ ir dar daugiau.

Paliesk. Palaikyk. Pastumk. Paslink.

Touch Bar“ patogu valdyti įprastais gestais. Bakstelėk, kad išplėstum „Control Strip“, stumtelk, kad nustatytum garsą ir ryškumą, arba paslink, kad atsuktum atgal filmo peržiūros metu.
MacBook Pro Touch Bar

Bakstelėk, kad perjungtum „Safari“ skirtuką.

MacBook Pro Touch Bar

Stumtelėk pirštu ir nustatyk ryškumą ir garsą.

MacBook Pro Touch Bar

Paliesk ir palaikyk, kad pamatytum pirmines redaguojamų nuotraukų versijas.

MacBook Pro Touch Bar

Paslink, kad pasirinktum šrifto spalvą savo „Keynote“ skaidrėse.

Tai, ko reikia. Ten, kur reikia.

Daugelis įdiegtų programų „MacBook Pro“ turi „Touch Bar“ valdiklius, kuriais dar lengviau atlikti įprastinius veiksmus, pvz., siųsti el. laišką arba formatuoti dokumentus. „Touch Bar“ prisitaiko prie naudojamos programos, kad spartieji klavišai atsirastų priekyje ir centre. „Touch Bar“ gali naudoti ir trečiųjų šalių programos.
MacBook Pro top view

Nustatyk, ką naudoji dažniausiai.

Gali kurti sparčiuosius klavišus pačiame „Control Strip“ ir tokiose programose, kaip „Mail“, „Pages“, „Safari“ ir „Final Cut Pro X“, kad dirbtum greičiau ir našiau.
MacBook Pro top view
MacBook Pro Touch Bar

Touch ID

Pažangi apsauga. Tavo
pirštų galiukuose.

Akimirksniu atrakink savo „Mac“. Greitai pasieksi sistemos nustatymus ir užrakintas pastabas. Ir net perjungsi vartotojus – viską atliksi vienu piršto prisilietimu.
MacBook Pro 2018
Atrakink savo „Mac“
MacBook Pro password
Slaptažodžio autentifikavimas

Ekranas ir garsas

Malonumas tavo akims.
Muzika tavo ausims.

„Retina“ ekranas „MacBook Pro“ yra visų laikų geriausias „Mac“ nešiojamų kompiuterių ekranas. Jame įdiegtas ryškus LED foninis apšvietimas ir didelis kontrastingumas, todėl juoda spalva yra itin sodri, o balta – nepaprastai ryški. Jis palaiko plačią P3 spalvų paletę, todėl žalios ir raudonos spalvos dar vaiskesnės nei sRGB. O 13 ir 15 colių modeliai su „Touch Bar“ pasižymi „True Tone“ technologija. Baltos spalvos balansas reguliuojamas automatiškai, kad atitiktų aplinkos spalvos temperatūrą ir vaizdas ekrane būtų natūralesnis. Nepriekaištingai subalansuoto, didelės raiškos „MacBook Pro“ garso gerokai maloniau klausytis, nes jis pasižymi plačiu dinaminiu diapazonu bei sodresniais bosais. O garsia­kalbiai tiesiogiai prijungti prie sistemos maitinimo, kad pasiektų didžiausią galią. Dėl to gali kurti muziką tiesiog kelyje, redaguoti vaizdo įrašus filmavimo aikštelėje arba mėgautis filmu kelionėje.
MacBook Pro screen brightness
MacBook Pro colors
500 nitų ryškumas
25% daugiau spalvų nei sRGB
MacBook Pro True Tone
MacBook Pro Sound
"True Tone" technologija
Didelės raiškos garsas
500 nitų ryškumas
25% daugiau spalvų nei sRGB
"True Tone" technologija
Didelės raiškos garsas
MacBook Pro Screen

Klaviatūra ir manipuliatorius

Tavo darbo erdvė ką tik tapo tylesnė.

„MacBook Pro“ klaviatūroje įtaisytas „butterfly“ mechanizmas, kuris suteikia keturius kartus daugiau stabilumo mygtukams nei tradicinis žirklinis mechanizmas, be to, ji tapo patogesnė. 13 ir 15 colių „MacBook Pro“ modeliuose su „Touch Bar“ klaviatūra dabar leis mėgautis tyla įvedant tekstą. Be to, didesniame „Force Touch“ manipuliatoriuje yra daugiau vietos gestams ir paspaudimams.
MacBook Pro

Susipažink su „MacBook Pro“ šeima.

MacBook 12''
MacBook Air 13''
12 colių MacBook
13 colių MacBook Air
MacBook Pro 13''
MacBook Pro 15''
13 colių MacBook Pro
MacBook Pro su Touch Bar ir Touch ID
12 colių MacBook
13 colių MacBook Air
13 colių MacBook Pro
15 colių MacBook Pro su Touch Bar ir Touch ID