MacBook Pro

MacBook Pro logo

Geriausia
ryškiausiems.

MacBook Pro 16 2019

16 colių Retina ekranas¹

už patrauklų žiūrėjimo įspūdį.


Iki 8-branduolių procesorius

į galią per intensyvius darbo krūvius.


Iki 8TB SSD talpykla²

didžiausia talpa tarp visų nešiojamųjų kompiuterių.


Iki 8TB SSD talpykla

dideliems failams ir sklandžiam daugiafunkciniam užduočių atlikimui.


AMD Radeon Pro 5000M serijos grafika

greitam atvaizdavimui ir sklandžiam atkūrimui.


Šešių garsiakalbių garso sistema ir studijos kokybės mikrofonas

: skirtas dramatiniam garsui ir ypač švariems įrašams.

Sukurtas tiems, kurie nepaiso ribų ir keičia pasaulį, naujasis „MacBook Pro“ yra pats galingiausias nešiojamasis kompiuteris, kurį „Apple“ kada nors pagamino. Turėdamas puikų 16 colių „Retina“ ekraną, ypač greitus procesorius, naujos kartos grafiką, didžiausią visų laikų „MacBook Pro“ akumuliatoriaus talpą, naują „Magic“ klaviatūrą ir didelę atmintį, tai yra didžiausias „pro“ nešiojamasis kompiuteris, skirtas galutiniam vartotojui.

Retina ekranas
Didelė, graži darbo vieta.
Už didelius, gražius darbus.

Naujajame „MacBook Pro“ yra pritrenkiantis 16 colių retina ekranas didžiausias visų laikų „Retina“ ekranas „Mac“ nešiojamajame kompiuteryje. Dėl tikslaus skystųjų kristalų molekulių darbo, jis sukuria 500 nitų ryškumą, paryškina baltą ir tuo pačiu suteikdamas gilias juodąsias spalvas. P3 spalvų gama siūlo nuostabius, tikroviškus vaizdus ir vaizdo įrašus. Taigi, kad ir kur bebūtumėte, savo darbus matysite kiek įmanoma geriau.


P3

plati spalvų gama


500 nitų

ryškumo

Procesorius ir atmintis
Darbas minties greičiu.

16 colių „MacBook Pro“ nešiojamajam kompiuteriui suteikia visiškai naują našumo klasę. Dėl tobulesnio šiluminio dizaino, „Intel Core i9“ procesorius su iki 8 branduolių ir 16 procesoriaus galių palaiko didesnįnašumą ilgesnį laiką - ir suteikia 2,1 karto daugiau nei keturių branduolių „MacBook Pro“³ Taigi, nesvarbu, ar klojate dešimtis takelių ir efektų, pateikiate 3D modelius, ar sudarote ir išbandote kodą, tai padarysite greitai.

MacBook Pro 16 cooling

: Pažangesnė šiluminė architektūra leidžia greičiau apdoroti. The thermal architecture in MacBook Pro has been completely redesigned, featuring larger impellers with improved fan blades for optimal airflow and more heat-dispersing fins for more effective cooling. The resulting gain in cooling capacity enables MacBook Pro to deliver up to 12 watts more maximum sustained power.


Up to 64GB of DDR4 memory means more efficient multitasking. Šiluminė „MacBook Pro“ architektūra buvo visiškai pertvarkyta, joje yra didesnės sparnuotės su patobulintais ventiliatoriaus mentėmis, kad būtų užtikrintas optimalus oro srautas, ir daugiau šilumą išsklaidančių pelekų, kad būtų efektyvesnis aušinimas. Dėl padidėjusio aušinimo pajėgumo „MacBook Pro“ gali tiekti iki 12 vatų maksimalią išliekamąją galią.


Iki

64 GB

DDR4 atminties


Iki

4,3x

greičiau negu 16GB4

Grafika
Realybės lenkimas padidina pralaidumą.

„AMD Radeon Pro 5000M“ serijos grafikos GPU suteikia didžiausią visų laikų „MacBook Pro“ grafikos galią. 16 colių „MacBook Pro“ bazinis modelis yra dvigubai greitesnis nei ankstesnės kartos bazinis modelis, kad būtų galima sklandžiai atkurti ir greičiau pateikti ypač aukštos raiškos vaizdo įrašus. Gausite ir turėdami pasirinktinį8GB of GDDR6 VRAMiki 80 procentų greitesnis našumas atliekant užduotis, tokias kaip spalvų klasifikavimas „DaVinci Resolve“, palyginti su „AMD Radeon Pro Vega 20.“


Iki

2,1 x

greitesnis negu AMD Radeon 560x5


Iki

8 GB

GDDR6 VRAM4


189 GB/s

atminties pralaidumas


Iki

24

suskaičiavimo vienetų

Klaviatūra
Magija yra ten, kur yra tobula darbo vieta.

16 colių „MacBook Pro“ pakelia darbo efektyvumą į naują lygį. „Magic“ klaviatūra pasižymi patobulintu žirkliniu mechanizmu, leidžia greitai reaguoti, patogiai ir ramiai rašyti. Jutiklinė juosta pateikia svarbius sparčiuosius klavišus priekyje ir centre, o „Touch ID“ suteikia greitą autentifikavimą. Specialus „Escape“ klavišas leidžia greitai perjungti režimus ir vaizdus.O apverstos „T“ rodyklės klavišaiįgalina sklandų naršymą, nesvarbu, ar jnaršote kodo linijomis, ar naršote skaičiuokles ar žaidžiate.

Touch Bar. Komandos, kurių jums labiausiai reikia, yra ten, kur jums reikia - taupant laiką ir klavišų paspaudimus.

Touch ID.Greitas, lengvas autentifikavimas siekiant saugių prisijungimų ir pirkinių.

Force Touch trackpad.Paspartinkite darbo eigą naudodami paspaudimą „Force“ ir „Multi-Touch" gestus.

Garsas
Didesnis bosas.
Geresnis mikrofonas.

„MacBook Pro“ turi didelį balsą. Šešių garsiakalbių garso sistema sukuria erdvę primenantį stereofoninį garsą, kokio dar niekad negirdėjote iš nešiojamojo kompiuterio. Dvigubai jėgą panaikinantys žemų dažnių garsiakalbiai smarkiai sumažina vibraciją, pailgindami apatinį žemųjų dažnių diapazoną per pusę oktavos. O studijos kokybės trijų mikronų masyvo profesionalūs trečiųjų šalių mikrofonai sukuria ypač švarius podcast'us ar muzikos įrašus kelyje.

Šešių garsiakalbių garso sistema su dvigubais triukšmo šalinimo garsiakalbiais. Studijos kokybės trijų mikronų masyvas su dideliu signalo ir triukšmo santykiu.

Talpa
Pasiimk visa savo studiją su savimi.

16 colių „MacBook Pro“ turi iki 8 TB SSD atminties - tai yra daugiausia bet kuriame nešiojamame kompiuteryje. Taigi galite pasiimti visas savo nuotraukų ar vaizdo įrašų bibliotekas, nesvarbu, kur einate. Dėl ypač greito greičio masiniai failai įkeliami akimirksniu, o „pro“ programos paleidžiamos akimirksniu.


Iki

8 TB

SSD talpa


Iki

3,2 GB/s

nuosekliojo skaitymo greitis7

Baterija
Baterija su stipria darbo etika.

16 colių „MacBook Pro“ turi didžiausios talpos akumuliatorių, kurį „Apple“ kada nors įdėjo į nešiojamąjį kompiuterį. 100 vatų valandos ličio polimero akumuliatorius ne tik maitina didesnį ekraną ir suteikia didesnę maksimalią išliekamąją galią, bet ir ilgesnį akumuliatoriaus tarnavimo laiką - iki 11 valandų belaidžio interneto naršymo ir „Apple TV“ programos filmų atkūrimo valandų.⁸ Todėl turite daugiau laiko dirbti tarp pakrovimų, nesvarbu, ar esate prisijungę prie tinklo, ar ne.


100Wh

Baterija


Iki

11 hrs

baterijos laikas

Apple T2 saugos lustas
Naujos kartos saugumas.

Kiekviename „MacBook Pro“ yra įmontuotas „Apple T2 Security Chip“ — antros kartos „Mac“ silikoninis, skirtas padaryti viską, ką darote, dar saugiau. Į jį įeina saugaus enklavo bendrojo naudojimo procesoriussukuriantis saugios įkrovos ir užšifruotos saugojimo galimybes. Tai taip pat sujungia daugelį diskrečių valdiklių, įskaitant sistemos valdymo valdiklį, garso valdiklį ir SSD valdiklį.

Thunderbolt 3
Galingiausia ir
universali jungtis.

„Thunderbolt 3“sujungia ypač didelį pralaidumą ir ypač didelį USB-C pramonėsstandarto universalumą, kad sukurtų vieną atnaujintą universalųjį prievadą. Tai vienoje jungtyje integruotas duomenų perdavimas, įkrovimas ir vaizdo išvestis, užtikrinant iki 40Gb/s pralaidumą dvigubai didesniam nei „Thunderbolt 2“ pralaidumui. „MacBook Pro“ 16 colių turi keturis prievadus, taigi jūs galite padaryti visa tai iš bet kurios pusės . Esami įrenginiai lengvai sujungiami su kabeliu ar adapteriu. O „Thunderbolt 3“ yra grįžtamasis, todėl nesvarbu, kaip prijungiate, jis visada yra tinkamas.


Iki

40 Gb/s

duomenų perkėlimas


palaiko iki dviejų

6K

ekranai

MacBook Pro 16 colių

MacBook Pro 16 2019