MacBook

Plonasis devyndarbis.

Įsigyti
MacBook
Mūsų tikslas kuriant „MacBook“ buvo padaryti tai, kas neįmanoma: sutalpinti įprasto dydžio įrenginį į lengviausią ir kompaktiškiausią visų laikų „Mac“. Ir jis ne tik kompaktiškas – jis daug galingesnis nei bet kada. Naujasis „MacBook“ veikia iki 20 % sparčiau su naujais septintos kartos „Intel Core m3“, „i5“ ir „i7“ procesoriais, 1 ir iki 50 % spartesne SSD saugykla.1
MacBook

Yra aukso, kosminės pilkos ir sidabro spalvos.

Daugiau raumenų kiekviename milimetre.

Su septintos kartos „Intel Core“ procesoriais „MacBook“ dabar kaip niekada spartus. Jis suteiks daugiau galios tavo kasdieniams darbams – nuo programų paleidimo, failų atidarymo iki pažangaus skaičiavimo – su spartesne SSD saugykla ir „Turbo Boost“ iki 3,6 GHz
MacBook

Sudėjome tiek daug į jį. Kad išgautum dar daugiau.

Kiekvienas komponentas „MacBook“ viduje apgalvotas iki smulkmenų, siekiant išnaudoti visas neįtikėtinai plono ir lengvo korpuso galimybes. Pasirinkome naujausius, efektyviausius procesorius ir optimizuotą „macOS“, kad jis sunaudotų kiek galima mažiau elektros energijos. Kompiuteriui aušinti nereikia ventiliatoriaus, todėl yra daugiau vietos baterijai, kad ji išlaikytų tavo kompiuterį veikiantį visą dieną.

Procesorius

Septintos kartos „Intel Core m3“, „i5“ ir „i7“ su 14 nanometrų apdorojimo technologija. Todėl „MacBook“ išmaniai derina energijos efektyvumą su našumu, kurio reikia įvairiausioms užduotims atlikti.
Up to 20% % faster performance
Up to 3.6 GHz Turbo Boost processing

Architektūra – be ventiliatoriaus

„MacBook“ buvo sukurtas taip, kad veiktų beveik be garso. Jo procesorius naudoja tik 5 vatus elektros energijos, todėl išskiria mažiau karščio ir ventiliatorius kompiuteriui aušinti tampa nereikalingas. Jo vietoje ant anisotropinio grafito lakšto įtaisyta loginė plokštė, kuri padeda išskirstyti bet kokią šilumą. Todėl negirdėsi jokio garso net kai tavo „MacBook“ intensyviai dirbs.

Saugykla ir atmintis

Nors jo komponentai yra itin maži, „MacBook“ talpa failams saugoti ir dirbti kasdienėmis programomis yra įspūdinga. Kartu su iki 16 GB 1 866 MHz LPDDR3 vidinės atminties ir iki 512 GB SSD saugykla tu gauni neįtikėtinai ploną, lengvą bei itin sparčiai veikiantį nešiojamąjį kompiuterį.

Akumuliatorius

Kad sukurtume visą dieną veikiantį akumuliatorių,3 turėjome išnaudoti kiekvieną milimetrą „MacBook“ viduje. Ir gavome laiptišką, lenktos formos akumuliatorių, kuris puikiai telpa neįtikėtinai plonuose korpuso kontūruose. Toks akumuliatorius turi 35 procentus daugiau talpos nei iki šiol buvo įmanoma. before2
35% more capacity than standard technology would allow

Standard notebook batteries

Laptop Battery

MacBook battery

MacBook battery

„Retina“ ekranas. Iki pat galimybių ribos.

Stulbinantis 12 colių „Retina“ ekranas „MacBook“ yra kažkas nuostabaus. Daugiau nei 3 milijonų pikselių jėga ištisinio stiklo ekrane. Todėl kiekviena nuotrauka tarsi veržiasi iš ekrano raiškiomis ir tikroviškomis detalėmis. Ir visa tai – neįtikėtinai ploname „Retina“ ekrane.
2304x1448 resolution
16:10 aspect ratio
178°; viewing angle
MacBook

Ištobulinta klaviatūra. Dabar dar parankesnė.

Mes manome, kad patogi, viso dydžio klaviatūra yra labai svarbi nešiojamojo kompiuterio dalis. Norėdami sutalpinti ją „MacBook“, permąstėme klaviatūrą iš esmės – įskaitant kiekvieną klavišą ir jo vidinį mechanizmą. Todėl ji tapo ne tik plonesnė, bet ir patogesnė bei tikslesnė, kad tavo pirštai jaustųsi, kaip namie.
MacBook

„Force Touch“ manipuliatorius.
Paspausi stipriau, nuveiksi daugiau.

Spaudimui jautriomis „Force Touch“ manipuliatoriaus funkcijomis galėsi nurodyti „MacBook“, ką nori daryti. Jis atsižvelgs į subtilius paspaudimo skirtumus. Spustelėk bet kurioje vietoje, kad atliktum įvairiausius veiksmus skirtingose programose. Tau net nereikės pakelti piršto. „Taptic Engine“ įgalina juntamą grįžtamąjį ryšį, kuris sukuria įspūdį, kad lieti viską, ką matai ekrane.
MacBook keyboard

Multi-Touch.
Tikslus valdymas. Pirštais.

Su „Multi-Touch“ gestais lengvai ir intuityviai gali sąveikauti su savo „MacBook“. Slink bet kuria krytimi, brauk per tinklalapius, suimk, pasuk arba stipriai spustelėk, kad atrakintum kitas naudingas galimybes.

Pasiek viską, kas svarbu. Kur bekeliautum.

Pasiek viską, kas svarbu. Kur bekeliautum. Galingų technologijų ir neįtikėtinai kompaktiškas „MacBook“ yra idealus pasauliui, kur viską gali atlikti be laidų. O tuomet, kai tau reikia kažką prijungti, USB-C suteikia visas reikalingas jungtis vienoje vietoje.
MacBook

USB-C. Vienas už visus.

USB-C prievadas apjungia visas reikalingas jungtis vienoje vietoje. Jį galima naudoti įkrovimui, sparčiajam USB duomenų perdavimui (iki 5 Gb/s) ir vaizdo išvesčiai. Jo dydis – kaip trečdalis USB 3 prievado ir prie jo lengvai gali prijungti mėgstamus įrenginius.
MacBook USB-C setup

Visiškai parengtas belaidžiam pasauliui.

„MacBook“ išnaudoja visas naujausias 802.11ac „Wi-Fi“ ir „Bluetooth 4.2“ belaidžių technologijų galimybes. O naujoji „Apple“ programinė įranga bei paslaugos leidžia išnaudoti visą jų potencialą - gali belaidžiu būdu prisijungti prie interneto, siųsti failus, tvarkyti nuotraukas, klausytis muzikos ir dar daugiau.
MacBook Wireless Options

macOS

„macOS“ – tai operacinė sistema, kuri suteikia galios nuveikti visa tai, ką darai su „Mac“. „macOS Mojave“ funkcijos yra įkvėptos pažangiausių jos naudotojų, tačiau sukurtos kiekvienam. Todėl kiekvienu paspaudimu nuveiksi daugiau.
MacBook

Palygink "Mac" nešiojamuosius kompiuterius

12'' MacBook
12 colio
MacBook
13'' MacBook Air
13 colio
MacBook Air
13'' MacBook Pro
13 colio
MacBook Pro
15'' MacBook Pro
15 colio
MacBook Pro