Mokėjimo būdai

Svarbu! Mokant už produktus, įsigytus iš iDream e-Parduotuvės, naudojant kredito kortelę ar banko sąskaitą, Jūsų duomenų apsauga yra garantuota.

Naudojant elektroninę bankininkystę


Pateikę užsakymą, spustelkite ant norimo banko nuorodos, tai nukreips į Jūsų pasirinktą internetinę bankininkystę: Swedbank, SEB, Luminor. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodžius, ir būsite nukreipti į elektroninę bankininkystę. Jūs iškarto matysite užpildytus laukelius, mokėjimo formoje, kurioje bus nurodyta tiksli suma apmokėjimui už produktus perkamus iš elektroninės parduotuvės www.iDream.lt. Patvirtinti arba atšaukti užsakymą.

Naudojant banko kortelę


Įveskite savo banko kortelės duomenis. Patvirtinkite arba atmeskite duomenis. Mokant banko kortele, pristatymo laikas pratesiamas iki to momento kol mes gauname mokėjimą. Procedūra, kuri paprastai trunka 1-2 darbo dienas.

Pagal išankstinę sąskaitą faktūrą


Už pirkinius galite susimokėti banko pavedimu ir gauti prekes pasirinktu adresu. Susimokėjus už prekes, Jums bus išrašyta originali sąskaita faktūra. Jei susisieksite su klientų aptarnavimo centru, galite užsakyti sąskaitos faktūros elektroniniu arba popieriniu variantu.