Prisijunk prie mūsų

IM arvutid AS

Mes esame didžiausias oficialus "Apple" platintojas Baltijos regione, turintis 25 metų istoriją.

Prieš dešimt metų mes atvėrėme pirmosios specializuotos „Apple“ produktų parduotuvės „iDream“ duris Lietuvoje. Parduotuvei suteiktas „Apple Premium Reseller“ statusas, o tai mūsų komandą įpareigoja teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas ir visuomet patenkinti klientų lūkesčius. Būtent todėl „iDream“ darbuotojai nuolat tobulina savo žinias bei kvalifikaciją pagal oficialią „Apple“ mokymo programą ir yra pasiekę aukščiausią „Apple Product Professional“ įvertinimą.


Tapk komandos dalimi!

Mes esame puiki įmonė ambicingiems ir darbštiems jauniems žmonėms, turintiems atsakomybės jausmą ir norą nuolat tobulėti.

Mes visada laukiame draugiškų, aktyvių, ambicingų ir linksmų talentingų žmonių, dirbti kartu su mumis, kad galėtume padėti kiekvienam klientui parinkti geriausią sprendimą.

Mes siūlome jums galimybę dirbti su vienu žinomiausiu prekės ženklu pasaulyje, stabiliu darbu, baziniu atlyginimu ir (arba) premija, paremta pardavimų pasiekimais, profesionalios, patyrusios ir energingos komandos palaikymu ir šiuolaikiniais įrankiais.

Jei atitinki aukščiau išvardytus reikalavimus o Apple produkcija kelia tavyje aistrą ir susidomėjimą, atsiųsk mums savo CV, motyvacinį laišką ir vaizdo įrašą, pristatantį tave. Paminėk savo atlyginimo lūkesčius. Viską siūsk į info@idream.lt. Jei mes neturėsime tinkamos pozicijos, kad pasiūlyti darbą iš karto, tavo duomenys bus aktyvūs potencialių kandidatų duomenų bazėje iki 1 metų su tavo leidimu. Kai tik turėsime laisvą vietą, atitinkančia tavo kompetencija ir lūkesčius, mes iškarto su Tavimi susisieksime.