Privatumo Politika

„iDream“ įsipareigojo apsaugoti klientų ir vartotojų privatumą. Remdamiesi tuo mes sukūrėme šiuos privatumo politikos principus: kaip rinkti, naudoti, skelbti, perduoti ir saugoti kliento duomenis. Mūsų veikla internete atitinka visus aktualius veiksmus, svarbius Europos Sąjungos teisės aktus bei Estijos Respublikos įstatymus. Raskite šiek tiek laiko ir susipažinkite su mūsų privatumo politika.

Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas


Asmens duomenys yra tokie, kuriuos „iDream“ renka, tam kad sudarytų sutartį arba susisiektų su individu.
Dažniausiai kliento asmens duomenis galima rinkti šiais būdais:

  • pateikdami savo kontaktinę informaciją (įskaitant jūsų vardą, asmens kodą, pašto adresą, pageidaujamą kontakto metodą) mūsų svetainėje ar kitur (pvz., salonuose);
  • venaudodamiesi svetaine iš kliento paskyros informacijos ar slapukų;
  • pirkdami ar pateikdami užsakymą mūsų parduotuvėje ar elektroninėje parduotuvėje, saugodami asmens kontaktinius duomenis arba pirkimo nuostatas („iDream“ gali prašyti savanoriškų asmens duomenų ir asmeninės informacijos pateikimo tam tikrose svetainės dalyse. Reikalaujami asmens duomenys gali įtraukti vardą, adresą, pašto kodą, el. pašto adresą, telefono numerį ir kitą informaciją)
  • pateikdami paraišką išsimokėtinai.

Kitų duomenų rinkimas


Taip pat renkame su asmenimis nesusijusius duomenis - tokius, kurių negalima tiesiogiai susieti su vienu konkrečiu asmeniu (lytis, amžius, pirmumas kalboms, vieta).Be to galime rinkti duomenis apie apibendrintas klientų veiklas mūsų parduotuvėse ir svetainėje. Šie duomenys yra surinkti ir naudojami siekiant teikti naudingesnę informaciją mūsų pirkėjams, o mes galime sužinoti, kurios svetainės detalės, produktai ir paslaugos yra patraukliausios. Šioje privatumo politikoje apibendrinti duomenys yra laikomi su asmenimis nesusijusiais duomenimis.

Surinktų asmens duomenų naudojimas


Naudodamiesi surinktais asmens duomenimis, galime informuoti mūsų klientus apie "iDream" produktų naujienas, akcijas ir artėjančius renginius. Klientas, nenorintis būti mūsų naujienlaiškių sąraše arba gauti pranešimus apie produktus, kurie jam gali būti įdomūs, bet kuriuo metu gali būti pašalintas iš tikslinės adresatų grupės. Taip pat surinktus asmens duomenis naudojame pristatydami prekes ir vykdydami klientų įsipareigojimus.
Siekiant geriau aptarnauti klientą, „iDream“ gali atskleisti informaciją apie atskirus vartotojus trečiajai šaliai, teikiančiai paslaugas „iDream“ bei sutinka bendrai naudojamą informaciją laikyti konfidencialia. Trečioji šalis, pavyzdžiui, yra mūsų partneris, kurio vaidmuo yra pervežti prekes, parduotas e-parduotuvėje, arba teikti paslaugas išsimokėtinai.

“Mūsų įmonė turi asmens duomenų tvarkymo specialistą. „IM Arvutid AS“ asmeninius duomenis, reikalingus mokėjimams atlikti, perduoda įgaliotam valdytojui „Maksekeskus AS“.

Surinktų asmens duomenų keitimas


Surinkti asmens duomenys, skirti identifikuoti ir susisiekti su pirkėju, gali būti peržiūrėti, pakeisti ir atnaujinti mūsų svetainėje „Mano informacijos“ srityje.

Asmens duomenų apsauga


„iDream“ imasi visų atsargumo priemonių (įskaitant administracines, technines ir fizines priemones), kad apsaugotų asmeninius klientų duomenis. Prieigą prie duomenų redagavimo ir apdorojimo turi tik įgalioti asmenys.

Saugumas


Visi kliento asmens duomenys, kurie tapo apsilankymo ir pirkimo „iDream“ el. parduotuvėje rezultatu, bus laikomi konfidencialiais. Užkoduotas duomenų perdavimo kanalas su bankais užtikrina pirkėjo asmens duomenų ir banko duomenų saugumą.

Privatumo politikos sąlygos ir pakeitimai
Kai naudojate mūsų tinklalapį arba pildote dažną kliento paraišką, perskaitote ir sutinkate su šiais terminais ir sąlygomis.
Mes pasiliekame teisę, jei būtina, keisti privatumo politikos bendruosius reikalavimus ir sąlygas bei apie tai informuoti dažniausiai apsilankančius klientus. Dėl bet kokių klausimų ar abejonių, susijusių su privatumo politika ar duomenų tvarkymu, susisiekite su mumis adresu info@idream.lt