Registro informacija

Registro informacija, laikantis asmens duomenų apsaugos įstatymo 10 skirsnio nurodymų. Ryšium su įvairiomis paslaugomis pirkėjų duomenys renkami klientų registre. Iš registro informacijos galite sužinoti, kokie duomenys renkami ir kaip jie naudojami.

Asmens duomenų apsaugos įstatymas (523/1999), 10 ir 24 straipsniai.Sukūrimo data: 2016 m. gruodžio 29 d.
AB „IM Arvutid filialas“ naudoja duomenis vadovaudamasi principais tik dėl tikslo, kuriuo AB „IM Arvutid filialas“ surinko duomenis ir tiek, kiek to reikia tam tikslui pasiekti. AB „IM Arvutid filialas“ vadovaujasi Asmens duomenų apsaugos įstatymu ir kitais teisės aktais (toliau - teisės aktai) ir geros verslo praktikos duomenimis.

1. Duomenų valdytojas


AB „IM Arvutid filialas“
Ozo g. 25, Vilnius
Lietuva

2. Už registrą atsakingas asmuo


Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento 37 straipsnio 1 dalimi, mūsų kompanijai nereikia skirti duomenų apsaugos specialisto.
http://eur-lex.europa.eu/legal-content/

3. Registro pavadinimas


AB „IM Arvutid filialas“ klientų duomenų registras. Registras susideda iš kelių subregistrų.

4. Asmens duomenų tvarkymo tikslas


Asmens duomenys tvarkomi remiantis asmens, įtraukto į registrą, sutikimu arba užsakymu bei santykiais su klientais. Duomenys naudojami rinkodarai, taip pat siekiant palaikyti ryšius ir bendravimą su pirkėjais. „iDream“ gali naudoti registro duomenis tiesioginei rinkodarai, jei klientas tai leido. Asmens duomenys neteikiami kitiems individams.

Registro paskirtis yra tokia:

  • palaikyti ir valdyti klientų ir kitus verslo santykius tarp duomenų valdytojo ir duomenų subjekto;
  • apdoroti duomenų valdytojui siunčiamus atsiliepimus;
  • kurti ir valdyti AB „IM Arvutid filialas“ paslaugas ir produktus;
  • laikytis AB „IM Arvutid filialas", jos filialų, dukterinių įmonių ir subrangovų vidaus ir išorės įsipareigojimų, susijusių su tiesiogine rinkodara, duomenų gavyba ir klientų duomenų profiliu.

Registro turinys

Registre gali būti saugoma ši informacija:

  • duomenų subjekto pateikta informacija, pvz., vardas, el. pašto adresas, telefono numeris ir kt.;
  • duomenų subjekto slapukų duomenys, susiję su AB „IM Arvutid filialas" interneto svetainių naudojimu;
  • Prisijungimo duomenys, susiję su AB „IM Arvutid filialas" svetainių naudojimu, kurios išsiaiškina laiką ir vartotojo pageidavimus;
  • klientų finansiniai duomenys, susiję su paslaugų ir produktų pirkimu;
  • pirkėjų apklausos ir atsiliepimai;
  • klientų ID.

5. Duomenų šaltiniai


Registras susideda iš duomenų, gautų iš kelių šaltinių, internetinėje parduotuvėje www.idream.lt arba „iDream" salonuose sukūrus santykius su klientais. Kai pirkėjas sukuria vartotojo vardą interneto svetainėje www.idream.lt arba užsako prekes, tai reiškia, kad ryšiai su klientais yra sukurti.

6. Duomenų tikslumas, savalaikiškumas ir užbaigtumas


AB „IM Arvutid filialas" vartotojų duomenų teisingumas nėra kontroliuojamas naudojant gyventojų registrą apmokančių klientus, kontaktiniai ir kredito duomenys tikrinami iš registrų ir informacijos sistemų internetinių duomenų bazių.

7. Registre esantys duomenys


www.idream.lt interneto parduotuvės klientų registre yra ši informacija: kliento informacija (vardas, pavardė, įmonės registro kodas, adresas, pašto kodas, miestas / gyvenvietė / kaimas, telefonas, el. pašto adresas);interneto paslaugos vartotojo vardas ir slaptažodis;pirkdami su kreditu: kreditų stebėjimo kreditavimo sąlygos;naudojimo informacija (užsakymai, pristatymai ir grąžinimai);tiesioginės rinkodaros detalės: tiesioginės rinkodaros leidimas;naujienlaiškio prenumerata.

8. Duomenų perdavimas


AB „IM Arvutid filialas" neteikia duomenų asmenims be leidimo, išskyrus galiojančių leidžiamų ir privalomų įstatymų ribose. Duomenys gali būti perduodami už ES ribų arba Europos ekonominės erdvės ribose tik pagal Asmens duomenų įstatymo leidžiamus reikalavimus.

9. Registro apsauga


Duomenų bazė saugoma užrakintose patalpose, į kurias asmenys be leidimo negali patekti. Be vartotojų teisių patvirtinimo sistemą saugo užkarda ir išoriniai ryšiai. Iš rejestrų reguliariai sustatomos kopijos, kad išvengti trigdžių. Registrą tvarko tik AB „IM Arvutid filialas" darbuotojai, turintys asmeninį vardą ir slaptažodį, kuriems reikia tvarkyti asmeninę informaciją klientų santykių kontekste. Naudojantys registrą asmenys privalo išsaugoti slaptumą.

10. Teisė tikrinti asmenį registre


Klientas turi teisę patikrinti savo registro duomenis pagal Asmenų duomenų apsaugos įstatymo 19 skirsnį. Prašymas patikrinti registruotojui turi būti išsiųstas raštu ir su parašu.

11. Slapukai


„iDream" internetinė parduotuvė naudoja slapukus, siekdama pagerinti svetainės kokybę ir padaryti ją dar patogesnę vartotojui. Jei norite, galite išjungti slapukus naršyklės nustatymuose - tokiu atveju tinklalapis neveiks, kaip numatyta. Slapukai renka šiuos duomenis: IP adresą, naršyklės tipą, operacinę sistemą, atvykimo ir išvykimo puslapius, tinklo paslaugų teikėją, datos ir laiko informaciją bei tinklalapyje atidarytus puslapius. Duomenys naudojami pirkinių krepšeliui ir užsakymams. Mes naudojame paslaugą „Google Analytics", kad galėtume analizuoti jūsų duomenis. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs priimate mūsų slapukus.