TV

AppleTV logo

Kino patirtis.
Ir akims, ir ausims.

AppleTV
„Apple TV 4K“ gali žiūrėti filmus ir laidas stulbinančia 4K HDR kokybe, o dabar dar ir su įtraukiančiu „Dolby Atmos“ garsu 1. Prieinamas ir puikus turinys iš „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „MUBI“, „iTunes“ ir panašių programėlių.
Įsigyk

4K HDR pakelia kartelę.

4K kokybės vaizdas yra ryškesnis, nes naudojama keturis kartus daugiau pikselių nei standartiniame HD formate. Platus dinaminis diapazonas (HDR) užtikrina aiškesnes, tikroviškesnes spalvas ir daugiau detalių. Ir ką tik pasirodęs filmas, ir tavo mėgstamos laidos - viskas atrodo daug tikroviškiau nei bet kada.
AppleTV 4K HDR

Milžiniškas 4K HDR pramogų pasirinkimas.

Tavo mėgstamiausios TV laidos gyvai.

„Apple TV“ suteikia jums prieigą prie „Live“ turinio, kuris jums labiausiai rūpi - nuo sporto ir naujienų iki mėgstamų laidų.
AppleTV

„Apple TV“ programėlė. Viskas, ką žiūrite, viskas vienoje vietoje.

Programėlės išlaisvino televiziją ir leidžia tau tiksliai pasirinkti ką ir kada tu nori žiūrėti. Programėlės suteikia prieigą prie visko, nuo populiariausių filmų ir TV laidų, iki orų ir mankštos, kurią gali atlikti savo kambaryje. Taip pat yra laidų vaikams, muzikos renginių, koncertų, tinklalaidžių ir dar daugiau.
AppleTV

Visos jūsų mėgstamos transliuojamos programos.

AppleTV shows

Valdyk savo TV su „Touch“.

„Apple TV Remote“ turi jautrų jutiklinį paviršių, leidžiantį greitai ir lengvai valdyti „Apple TV“.
AppleTv Remote

Daugybė pramogų ir
žaidimų.

„App Store“, skirtoje „Apple TV“, surasi viską, pradedant žaidimais šeimai, baigiant epiniais nuotykiais ir įtemptomis lenktynėmis. Dėl A10X „Fusion“ lusto šioje galingoje platformoje visos programos veikia sklandžiai ir tolygiai. O su papildomais priedais, pavyzdžiui, žaidimų valdikliais ir ausinėmis, žaisti bus nepalyginamai smagiau.
AppleTV
Sky
„Sky“ yra romantiškas ir socialinis nuotykis. Naršykite šį paslaptingą pramogų parką su draugais.

Tavo nuotraukos, vaizdo įrašai ir muzika. Dabar per TV.

Dideliame ekrane mėgaukis nuotraukomis ir vaizdo įrašais iš savo „iCloud Photo Library“ ar bendrinamų albumų.Prijunk „Apple Music“ prie savo namų kino sistemos. Leisk draugams ir šeimos nariams pasidalinti savo nuotraukomis ir vaizdo įrašais per „AirPlay“.

AppleTV

Nuotraukos ir vaizdo įrašai.

„Memories“ automatiškai sukuria tavo geriausių nuotraukų ir vaizdo įrašų rinkinius, o „Apple TV“ leidžia juos peržiūrėti 4K raiška. Jei savo „iPhone“ telefone sukursi „Live Photo“ nuotraukų ciklus ir pakartojimus, juos taip pat galėsi rodyti dideliame ekrane.
AppleTV

Apple Music

„Apple Music“ suteikia tau prieigą prie daugiau nei 50 milijonų dainų ir muzikinių klipų nuo 9-ojo ir 10-ojo dešimtmečio iki šiandienos populiariausių atlikėjų – visa tai pasiekiama per tavo „Apple TV“4. Todėl gali užkurti vakarėlį arba tiesiog klausytis, žiūrėti ir atrasti nuostabios muzikos drauge su šeima ir draugais.
AppleTV

Dalinkis nuotraukomis, prezentacijomis, svetainėmis ir dar daugiau.

„AirPlay“ leis tau arba tavo svečiams lengvai belaidžiu ryšiu dalintis „iOS“ įrenginyje esančiu turiniu dideliame ekrane.
AppleTV

Valdyk savo išmaniuosius namus su „Apple TV“.

Uždaryk garažo vartus. Reguliuok namų vidaus temperatūrą ar oro kondicionierių. Patikrink, ar užrakinai visas duris. „Apple TV“ suteikia galimybę nuotoliniu būdu valdyti „HomeKit“ funkciją palaikančius priedus savo „iOS“ įrenginiu, naudojant „Home“ programėlę.